Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Pakiet Day Spa Złoty lub Platynowy dla 1 lub 2 osób w Hotelu Mercure Posejdon

Od 95 zł zamiast 420 zł za wyjątkowy Pakiet Day Spa Złoty lub Platynowy: wybrany masaż relaksacyjny, zabieg Spa na twarz lub ciało oraz wstęp na basen, sauny i siłownię dla 1 lub 2 osób w Beauty Derm Instytut w Hotelu Mercure Posejdon!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

95 zł

Wartość: 420 zł

Cena: 95 zł

Oszczędzasz: 77%

Od 95 zł zamiast 420 zł za wyjątkowy Pakiet Day Spa Złoty lub Platynowy: wybrany masaż relaksacyjny, zabieg Spa na twarz lub ciało oraz wstęp na basen, sauny i siłownię dla 1 lub 2 osób w Beauty Derm Instytut w Hotelu Mercure Posejdon!

Zniżka zakupów grupowych z Trójmiasta

Ważne

  • Pakiet Day Spa Platynowy obejmuje: 45-minutowy masaż relaksacyjny (do wyboru: Green Tea, bańką chińską, klasyczny lub stemplami ziołowymi), zabieg Spa (do wyboru: peeling kawitacyjny na twarz lub liposukcja ultradźwiękowa lub dermomasaż na wybraną partię ciała - brzuch, uda, pośladki, ramiona, plecy lub przedramiona), maskę na twarz, akupresurowy i relaksacyjny masaż twarzy (15 minut) oraz nielimitowane korzystanie z basenu, sauny, siłowni, strefy relaksu i ukojenia po zabiegu.
  • Pakiet Day Spa Złoty obejmuje: 30-minutowy masaż relaksacyjny (do wyboru: Green Tea, bańką chińską, klasyczny lub stemplami ziołowymi) oraz zabieg Spa (do wyboru: peeling kawitacyjny na twarz lub liposukcja ultradźwiękowa lub dermomasaż na wybraną partię ciała - brzuch, uda, pośladki, ramiona, plecy lub przedramiona) oraz nielimitowane korzystanie z basenu, sauny, siłowni, strefy relaksu i ukojenia po zabiegu.
  • Kupon ważny do 20.03.2019 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • 1 kupon = Pakiet Day Spa Złoty lub Pakiet Day Spa Platynowy dla 1 lub 2 osób.
  • Wymagana wcześniejsza rezerwacja terminu - tel. 58 511 30 51 lub 507 081 224.

Opis szczegółowy

Luksusowy pakiet Spa dla najbardziej wymagających - idealny pomysł na niezapomniany prezent!Poddaj się relaksującemu działaniu masażu i przekonaj się, jakie korzyści niesie dla ciała i ducha!Nielimitowany dostęp do basenu, siłowni, saun oraz strefy relaksu i ukojenia po zabiegach!  Do wyboru 4 opcje:Pakiet Day Spa Złoty dla 1 osoby za 95 zł zamiast 420 zł,Pakiet Day Spa Platynowy dla 1 osoby za 145 zł zamiast 630 zł,Pakiet Day Spa Złoty dla 2 osób za 179 zł zamiast 840 zł,Pakiet Day Spa Platynowy dla 2 osób za 279 zł zamiast 1260 zł.  Jeśli szukasz spokoju i relaksu połączonego z aktywnym wypoczynkiem, Beauty Derm Instytut w Hotelu Mercure Posejdon jest właściwym miejscem. Nowoczesny styl i elegancja, przyprawione szczyptą kultury i filozofii Dalekiego Wschodu pozwoli zapomnieć o pośpiechu codziennego życia i osiągnąć stan harmonii ciała i duszy, tak ważny dla naszego zdrowia, urody i samopoczucia. Wypocznij, rozluźnij się i odzyskaj pełnię sił!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Beauty Derm Instytut ul. Kapliczna 30, Gdańsk

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj