Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Petersburg: 3-4 dni dla 2 osób w Hotelu Dostoevsky***

Odkryjcie magię Sankt Petersburga! Od 459 zł zamiast 700 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami i butelką wina w Hotelu Dostoevsky****!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

459 zł

Wartość: 700 zł

Cena: 459 zł

Oszczędzasz: 34%

Odkryjcie magię Sankt Petersburga! Od 459 zł zamiast 700 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami i butelką wina w Hotelu Dostoevsky****!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Możliwość zakwaterowania w pokoju Superior, w miarę dostępności.
  • Pobyt dziecka do lat 7 (śpiącego z rodzicami) - bezpłatnie. Powyżej 7 lat - 35 EUR/dobę ze śniadaniem.
  • W cenie kuponu butelka wina na powitanie.
  • 1 kupon = 3 dni (2 noce) lub 4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami w pokoju 2-osobowym Standard z łazienką, TV i WiFi. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.
  • Kupon ważny do 30.04.2019 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Możliwość wykupienia kolacji sylwestrowej - 110 EUR/osobę.
  • Kupon należy zarejestrować na stronie http://register.hotelvoucheronline.com. Następnie można dokonać rezerwacji pokoju w hotelu - reservation@dostoevsky-hotel.com.

Opis szczegółowy

Poznajcie Wenecję północy, gdzie historia łączy się z nowoczesnością! W cenie kuponu pobyt w nowocześnie urządzonych pokojach z łazienką, TV i Wi-Fi!Kupony ważne do kwietnia 2019! Zaplanujcie swój wymarzony pobyt w Petersburgu już dziś!  Do wyboru macie:3 dni (2 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 459 zł zamiast 700 zł,4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 659 zł zamiast 1050 zł.   Petersburg jest miastem o wspaniałej historii i architekturze. Uważany jest za kulturalną stolicę Rosji, znajduje się tam ponad 2 tys. bibliotek i prawie pół tys. teatrów, muzeów, galerii i kin. To miasto w którym nie sposób się nudzić!  Z kuponem otrzymujecie:pobyt w pokoju Standard,możliwość zakwaterowania w pokoju Superior, w miarę dostępności,codzienne śniadania,butelkę wina na powitanie,możliwość późnego wymeldowania (do godz. 14) w miarę dostępności.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Hotel Dostoevsky**** Vladimirsky Prospekt 19, Saint Petersburg

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj