Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Gra w wirtualnej rzeczywistości dla 2 osób

44 zł zamiast 80 zł za 30-minutową grę w wirtualnej rzeczywistości HTC Vive VR dla 2 osób w VR Studio w Gdyni! Przenieście się w dowolne miejsce na świecie dzięki najnowszej technologii!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

44 zł

Wartość: 80 zł

Cena: 44 zł

Oszczędzasz: 45%

44 zł zamiast 80 zł za 30-minutową grę w wirtualnej rzeczywistości HTC Vive VR dla 2 osób w VR Studio w Gdyni! Przenieście się w dowolne miejsce na świecie dzięki najnowszej technologii!

Zniżka zakupów grupowych z Trójmiasta

Ważne

  • 1 kupon = 30-minutowa gra w wirtualnej rzeczywistości HTC Vive VR dla 2 osób.
  • Kupon ważny do 15.03.2019 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu - tel. 531 394 532.
  • Na miejscu należy okazać wydrukowany kupon lub na ekranie smartfona.

Opis szczegółowy

Pierwsza tego typu atrakcja w Trójmieście! Do wyboru różne rodzaje gier, takie jak Apollo 11 VR czy Overkill VR! Przenieście się do innego świata i stańcie się, kim chcecie dzięki najwyższej jakości sprzętowi HTC Vive VR!Idealny pomysł na spędzenie wolnego czasu z rodziną bądź przyjaciółmi! Doskonała rozrywka dla dzieci i dorosłych!  Przygotujcie się na najwyższej jakości doznania wirtualnej rzeczywistości z zestawem VR HTC Vive. Gogle dają się regulować, idealnie przylegają do twarzy i nie wpuszczają do wnętrza światła. Sterowanie odbywa się przy pomocy dwóch bezprzewodowych kontrolerów i czterech czujników - akcelerometru, żyroskopu oraz dwóch czujników laserowych. Dołączone do zestawu słuchawki douszne pozwalają jeszcze głębiej wejść w świat wirtualnej rzeczywistości!  Poczujcie niesamowite emocje i spróbujcie swoich sił jako bohaterowie gier!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

VR Studio – Cyber Strefa ul. Morska 171B, 81-222 Gdynia

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj