Oferta online

87 zł

Wartość: 300 zł

Cena: 87 zł

Oszczędzasz: 71%

Oferta z: Polska InfoBuzer

za napisanie profesjonalnego CV i listu motywacyjnego w języku języku angielskim lub niemieckim lub włoskim lub norweskim. Zrób pierwszy krok do zmiany!!!!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • PC Polska to prężnie rozwijająca się firma z Trójmiasta, która oferuje rzetelną pomoc opartą na doświadczeniu z wieloma podmiotami w Europie i USA.Oferty dostosowane indywidualnie do każdego klienta są wizytówką firmy i sprawiają, że prestiż Precision Colsunting wzrasta z dnia na dzień.Firma wychodzi na przeciw oczekiwaniom pracodawców i proponuje usługi spełniające największe oczekiwania. Promocja obejmuje napisanie CV i listu motywacyjnego w języku angielskim lub niemieckim.

Warunki

  • Kupon ważny 1 miesiąc.Promocja obejmuje napisanie CV i listu motywacyjnego w języku angielskim lub niemieckim lub włoskim lub norweskim.Aby skorzystać z promocji należy:- wysyłasz na adres e-mail wskazany w kuponie (zakładka - adres firmy) swoje dotychczasowe CV, dodajesz w załączeniu zdjęcia i informacje na jakie stanowisko zamierzasz aplikować oraz dołączasz kupon. - do 7 dni roboczych na podany adres email przesyłany zostanie komplet dokumentów w wersji PDF i Word do akceptacji. -po weryfikacji, dokumenty zostaną wysłane w ciągu 24h.1 osoba może kupić dowolną liczbę kuponów.

Opis szczegółowy

CV oraz list motywacyjny ma duży wpływ nie tylko na znalezienie pracy, ale pośrednio na nasze całe życie, gdyż etap zmiany pracy jest w pewnym rodzaju nową drogą. Postęp technologiczny i globalizacja sprawiają, że języki obce mają coraz to większe znaczenie.Przygotowując aplikację winniśmy mieć przede wszystkim na uwadze fakt, że nie jest to dokument uniwersalny, to także wizytówka, której celem jest zainteresować pracodawcę kwalifikacjami, doświadczeniem zawodowym, osobowością. Czy wiesz jak przygotować te dokumenty dobrze i profesjonalnie ? Jak poradzić sobie z językowymi pułapkami?Renomowana Firma z Trójmiasta, PC Polska oferuje rzetelną pomoc opartą na doświadczeniu z wieloma podmiotami w Europie i USA, gdzie zaangażowanie w każdy indywidualny projekt jest wizytówką firmy.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Pt, 24 Sier 2018 00:00:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.