Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Napisanie profesjonalnego CV w języku angielskim.

Za napisanie profesjonalnego CV w języku angielskim. Zrób pierwszy krok do zmiany!!!!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

47 zł

Wartość: 150 zł

Cena: 47 zł

Oszczędzasz: 69%

Oferta z: Polska InfoBuzer

Za napisanie profesjonalnego CV w języku angielskim. Zrób pierwszy krok do zmiany!!!!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Świat, który nas otacza ciągle się zmienia i stawia coraz wyższe wymagania, nie wiesz jak poradzić sobie z CV  po angielsku ? Firma PC Polska  pomaga pozyskiwać nowych pracowników ponadto już od 10 lat współpracuje z wieloma podmiotami w Europie i USA. Jest gwarancją solidnej pracy. CV  napisany przez specjalistów z Precision Consulting będzie przepustką do wymarzonej pracy.  Promocja obejmuje napisanie CV po angielsku.

Warunki

  • Kupon ważny 1 miesiąc. Promocja obejmuje napisanie CV  po angielsku.Aby skorzystać z promocji należy:- wysyłasz na adres e-mail wskazany w kuponie (zakładka - adres firmy) swoje dotychczasowe CV, dodajesz w załączeniu zdjęcia i informacje na jakie stanowisko zamierzasz aplikować oraz dołączasz kupon- do 7 dni roboczych na podany adres email przesyłany zostanie komplet dokumentów w wersji PDF i Word do akceptacji.-po weryfikacji, dokumenty zostaną wysłane w ciągu 24h. 1 osoba może kupić dowolną liczbę kuponów.

Opis szczegółowy

Zamierzasz wyjechać za granicę w celach zarobkowych albo Twój pracodawca – potencjalny szef – wymaga życiorysu w języku angielskim? Firma PC Polska oferuje Ci profesjonalne CV, które spełni wszystkie Twoje wymagania.Razem z Tobą stworzą unikatowy dokument, który będzie wyróżniał się wśród konkurentów. 10 letnia współpraca firmy PC Polska z wieloma podmiotami w Europie i Polsce gwarantuje rzetelność i dobrą jakość a indywidualne podeście zapewni sukces.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj