Oferta online

49 zł

Wartość: 49 zł

Cena: 49 zł

Oszczędzasz: b/d

49 zł za kulki gejszy z medycznego silikonu - dyskretny gadżet dla kobiet wzmacniający mięśnie dna miednicy! 2 rodzaje do wyboru, przesyłka w cenie kuponu!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Do wyboru 2 modele: Tighten Up I lub Tighten Up II.
  • Zamówienie jest wysyłane w ciągu 3 dni roboczych.
  • 1 kupon = kulki gejszy Tighten Up.
  • Aby zrealizować kupon, należy wysłać go na maila: noage@wp.pl, w tytule wpisując "Klub Zniżek - kulki gejszy". W treści należy podać wybrany model oraz dane do wysyłki.
  • Przesyłka Pocztą na terenie Polski wliczona w cenę kuponu.

Opis szczegółowy

Dyskretny gadżet dla kobiet wzmacniający mięśnie dna miednicy! Stymulacja, masaż i trening!Systematyczny trening pozwoli Ci na więcej rozkoszy podczas każdego zbliżenia z partnerem!Łatwe i bezpieczne w użyciu! Przesunięty środek ciężkości zapewnia dodatkowy masaż!   Połączone silikonowe kulki gejszy z przesuniętym środkiem ciężkości są idealne zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych użytkowniczek. Jedwabisty materiał doskonale się przesuwa i łatwo można go umieścić w środku, przesunięty środek ciężkości zapewnia dodatkowy masaż podczas treningu mięśni Kegla, a wygodna pętla pomoże Ci łatwo usunąć piłki po treningu. Zyskaj więcej rozkoszy podczas każdego zbliżenia!

Kup teraz


Do końca pozostało: Śr, 20 Marz 2019 23:59:00 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj