Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Rewal: Boże Narodzenie 6-8 dni dla 1 osóby z wyżywieniem w OW Alfa w Rewalu

Święta Bożego Narodzenia nad morzem! Od 559 zł zamiast 800 zł za 6 lub 8 dni dla 1 osoby ze śniadaniami, obiadokolacjami, poczęstunkiem, kolacją wigilijną oraz wejściem na basen w Ośrodku Wypoczynkowym Alfa w Rewalu!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

559 zł

Wartość: 800 zł

Cena: 559 zł

Oszczędzasz: 30%

Święta Bożego Narodzenia nad morzem! Od 559 zł zamiast 800 zł za 6 lub 8 dni dla 1 osoby ze śniadaniami, obiadokolacjami, poczęstunkiem, kolacją wigilijną oraz wejściem na basen w Ośrodku Wypoczynkowym Alfa w Rewalu!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15, a kończy o godz. 11.
  • Dzieci do lat 3 - bezpłatnie.
  • Konieczna rezerwacja pobytu z podaniem kodu i numeru ID kuponu - tel. 503 58 17 28 lub 616 626 730. Zmiana rezerwacji możliwa z minimum 5-dniowym wyprzedzeniem.
  • Dodatkowo w cenie kuponu: poczęstunek pajdą chleba z serkiem i dżemem oraz ze smalcem i ogórkiem, kolacja wigilijna, wejście na basen w OW Posejdon, całodobowy dostęp do kawy, herbaty i wody, możliwość wypożyczenia kijków do nordic walking oraz parking.
  • 1 kupon = 6 dni (5 nocy) albo 8 dni (7 nocy) dla 1 osoby ze śniadaniami i obiadokolacjami w pokoju 2-os. z łazienką.
  • Kupon ważny od 21.12 do 28.12.2018 r.

Opis szczegółowy

Przeżyj Święta w Rewalu, miejscowości wypoczynkowej z pięknymi, szerokimi plażami!Śniadania i obiadokolacje, dostęp do kawy i herbaty oraz kolacja wigilijna!Dodatkowo poczęstunek pajdą chleba oraz wejście na basen w OW Posejdon!  Do wyboru masz: 6 dni (5 nocy) dla 1 osoby w cenie 559 zł zamiast 800 zł,8 dni (7 nocy) dla 1 osoby w cenie 649 zł zamiast 900 zł.  Z kuponem otrzymujesz:zakwaterowanie w pokoju z łazienką,codzienne śniadania i obiadokolacje,poczęstunek pajdą chleba z serkiem i dżemem oraz ze smalcem i ogórkiem,kolację wigilijną,wejście na basen w OW Posejdon,całodobowy dostęp do kawy, herbaty i wody,możliwość wypożyczenia kijków do nordic walking,dostęp do internetu Wi-Fi,bezpłatny parking.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Ośrodek Wypoczynkowy Alfa Szczecińska 2, Rewal

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj