Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Sokolec: Święta Bożego Narodzenia: 5-6 dni dla 1 osoby z wyżywieniem w Pensjonacie Sokolec

Niezapomniane Święta Bożego Narodzenia w górach Sowich! Od 459 zł zamiast 800 zł za 5 lub 6 dni dla 1 osoby ze śniadaniami, obiadokolacjami z deserami oraz kolacją wigilijną w Pensjonacie Sokolec!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

459 zł

Wartość: 800 zł

Cena: 459 zł

Oszczędzasz: 43%

Niezapomniane Święta Bożego Narodzenia w górach Sowich! Od 459 zł zamiast 800 zł za 5 lub 6 dni dla 1 osoby ze śniadaniami, obiadokolacjami z deserami oraz kolacją wigilijną w Pensjonacie Sokolec!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Dzieci do lat 3 - pobyt bezpłatny.
  • 1 kupon = 5 dni (4 noce) lub 6 dni (5 nocy) dla 1 osoby ze śniadaniami i obiadokolacjami  w pokoju 2-os. z łazienką.
  • Konieczna rezerwacja pobytu z podaniem kodu i numeru ID kuponu - tel. 503 58 17 28. Zmiana rezerwacji możliwa z minimum 5-dniowym wyprzedzeniem.
  • Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14, a kończy o godz. 11.
  • Kupon ważny od 21.12 do 27.12.2018 r.
  • W cenie kuponu: desery, poczęstunek pajdą chleba z serkiem i dżemem oraz ze smalcem i ogórkiem, kolacja wigilijna, całodobowy dostęp do kawy, herbaty i wody, możliwość wypożyczenia kijków do nordic walking oraz parking.

Opis szczegółowy

Niezapomniane Święta w pięknej dolinie na zboczu Wielkiej Sowy, największego szczytu w okolicy!Pokoje z łazienką, wiata grillowa, stół do ping ponga, boisko sportowe, sala kominkowa oraz parking!Czekają na Ciebie śniadania i obiadokolacje, desery, poczęstunek pajdą chleba i kolacja wigilijna!  Do wyboru masz:5 dni (4 noce) dla 1 osoby ze śniadaniami i obiadokolacjami za 459 zł zamiast 800 zł,6 dni (5 nocy) dla 1 osoby ze śniadaniami i obiadokolacjami za 499 zł zamiast 900 zł.  Z kuponem otrzymujesz:zakwaterowanie w pokoju 2-4 os. z łazienką,codzienne śniadania i obiadokolacje oraz słodkie desery,poczęstunek pajdą chleba z serkiem i dżemem (po godz. 12) oraz ze smalcem i ogórkiem (po godz. 18),całodobowy dostęp do kawy, herbaty i wody,kolację wigilijną,możliwość wypożyczenia kijków do nordic walking,10% rabatu na wstęp do Muzeum Węgla w Nowej Rudzie,dostęp do internetu Wi-Fi,bezpłatny parking.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Pensjonat Sokolec ul. Sokolec 35, Sokolec

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj