Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Kudowa-Zdrój: 8 dni dla 2 osób z wyżywieniem w Willi Alfa

829 zł za 8 dni dla 1 osoby ze śniadaniami, obiadokolacjami, poczęstunkiem, wejściem na basen oraz dostępem do siłowni w Willi Alfa w Kudowie-Zdroju! Dodatkowo wycieczka do Pragi i Skalnego Miasta w cenie kuponu!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

829 zł

Wartość: 829 zł

Cena: 829 zł

Oszczędzasz: b/d

829 zł za 8 dni dla 1 osoby ze śniadaniami, obiadokolacjami, poczęstunkiem, wejściem na basen oraz dostępem do siłowni w Willi Alfa w Kudowie-Zdroju! Dodatkowo wycieczka do Pragi i Skalnego Miasta w cenie kuponu!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Dzieci do lat 3 - pobyt bezpłatny.
  • Konieczna rezerwacja pobytu z podaniem kodu i numeru ID kuponu - tel. 503 58 17 28. Zmiana rezerwacji możliwa z minimum 5-dniowym wyprzedzeniem.
  • Dodatkowo w cenie kuponu: poczęstunek pajdą chleba, całodobowy dostęp do kawy, herbaty i wody, dostęp do siłowni i fotela relaksacyjnego, możliwość wypożyczenia kijków do nordic walking, 2 x bilet wstępu na basen Słoneczne Termy oraz wycieczka do Pragi i Skalnego Miasta.
  • Kupon ważny do 20.12.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Opłata klimatyczna płatna na miejscu: 4 zł/dobę/os. dorosłą.
  • 1 kupon = 8 dni (7 nocy) dla 1 osoby ze śniadaniami i obiadokolacjami w pokoju z łazienką i balkonem. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.

Opis szczegółowy

Doskonałe miejsce do wypoczynku i regeneracji sił! Willa w samym sercu Kudowy-Zdroju!Przytulne pokoje z łazienką, TV i balkonem, siłownia, parking i internet WiFi! Poczęstunek na powitanie!Śniadania i obiadokolacje, wejście do Słonecznych Term oraz wycieczka do Pragi i Skalnego Miasta!   Kudowa Zdrój jest zarazem jednym z najstarszych i największych sudeckich uzdrowisk. To wymarzone miejsce dla każdego, kto ceni sobie aktywny wypoczynek, spragniony jest adrenaliny i szuka ekscytujących wrażeń. Liczne szlaki rowerowe i turystyczne, narciarskie trasy biegowe i zjazdowe, zarówno po polskiej, jak i czeskiej stronie granicy oraz możliwość uprawiania wspinaczki górskiej, czynią to miejsce niezwykle atrakcyjnym o każdej porze roku.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Willa Alfa ul. Słoneczna 12 a, Kudowa-Zdrój

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj