Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Jastrzębia Góra: 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami i dostępem do sauny w Hotelu Ara

Wypoczynek nad morzem! Od 429 zł za 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami oraz nielimitowanym dostępem do sauny, solarium, sali fitness, bilarda i rowerów w Hotelu Ara w Jastrzębiej Górze, tylko 100 m od morza!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

429 zł

Wartość: 429 zł

Cena: 429 zł

Oszczędzasz: b/d

Wypoczynek nad morzem! Od 429 zł za 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami oraz nielimitowanym dostępem do sauny, solarium, sali fitness, bilarda i rowerów w Hotelu Ara w Jastrzębiej Górze, tylko 100 m od morza!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15, a kończy o godz. 11.
  • Dzieci do lat 3 śpiące z rodzicami - bezpłatnie. Dzieci 3-5 lat śpiące z rodzicami - 50 zł/doba ze śniadaniem.
  • 1 kupon = 4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami w pokoju Classic lub Superior Plus lub apartamencie Studio z łazienką, TV, lodówką i WiFi. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.
  • Kupon ważny od 30.09.2018 r. do 20.12.2018 r.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu - tel. 58 674 96 00, kom. 510 101 007.
  • W cenie kuponu: możliwość nielimitowanego korzystania z: sauny i rowerów (po wcześniejszej rezerwacji), sali fitness, solarium, bilarda, tenisa stołowego, miejsce parkingowe, wstęp wolny na disco dancing w Restauracji oraz do Clubu Ara.
  • Zmiany w rezerwacji możliwe z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem.
  • Opłata klimatyczna dodatkowo płatna 1,50 zł/osoba/doba.

Opis szczegółowy

Pobyt ze śniadaniami w komfortowym Hotelu Ara 100 m od morza, w pokoju z łazienką, TV, lodówką i WiFi!Nielimitowany dostęp do sauny, solarium, sali fitness, bilarda, tenisa stołowego i rowerów!Romantyczne spacery po plaży i dobroczynny nadmorski klimat pomogą Wam zregenerować siły!  Do wyboru 4 opcje:4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami w pokoju Classic za 429 zł,4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami w pokoju Superior Plus za 519 zł.4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami w apartamencie Studio za 739 zł. Kupon obejmuje:3 noclegi w komfortowym 2-os. pokoju lub apartamencie,urozmaicone śniadania w formie bufetu szwedzkiego,możliwość korzystania bez limitu z sauny, sali fitness, solarium bilarda, tenisa stołowego,możliwość wypożyczenia rowerów,bezpłatny parking,bezpłatny wstęp do Clubu Ara,wstęp wolny na disco dancing w Restauracji,dostęp do WiFi.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Hotel Ara ul. Rozewska 4a, Jastrzębia Góra

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj