Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Sudety: 2-7 nocy z wyżywieniem i spa

Sudety: 2-7 nocy dla 2 osób z pełnym wyżywieniem, spa i więcej w ośrodku Ziemowit Spa & Wellness

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

419 zł

Wartość: 720 zł

Cena: 419 zł

Oszczędzasz: 42%

Oferta z: Polska Groupon

Sudety: 2-7 nocy dla 2 osób z pełnym wyżywieniem, spa i więcej w ośrodku Ziemowit Spa & Wellness

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Warunki

  • Ważność Groupon ważny do 31.03.2019. Terminy wyłączone dla wszystkich opcji: 21.12.2018-01.01.2019, dodatkowo dla opcji na 2-3 noce: 14.01.2019-27.01.2019. W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z hotelem – nr tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja. Cena za 2 osoby. Rezerwacja Rezerwacja jest konieczna: tel. +48 774 397 594. Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Modyfikacja z co najmniej 3-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie. Groupony można łączyć w celu przedłużenia pobytu. Możliwość zakupienia maks. 5 grouponów. Dodatkowe informacje Lokalizacja hotelu: Jarnołtówek, Polska. Brak opłaty klimatycznej. Ważny na pobyt w pokoju standard dla 2 osób. Dodatkowe osoby Standardowe obłożenie: 2 osoby. Maks. obłożenie: 2 osoby dorosłe i 1 dziecko poniżej 12 lat. Dziecko poniżej 12 lat: 40 zł/osoba/doba, na dostawce, bez posiłków. Obowiązkowe wykupienie śniadania dla dziecka (bufet): 18 zł/osoba. Oryginalna wartość w oparciu o pobyt w pokoju standard. Ograniczona dostępność dla tych terminów. Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny. Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

Opis szczegółowy

Hotel

W sercu Gór Opawskich, w Dolinie Złotego Potoku, leży Jarnołtówek. To wymarzone miejsce do odkrywania uroków Opolszczyzny oraz górskich wędrówek. Będąc tutaj, warto zatrzymać się w ośrodku Ziemowit Spa & Wellness.

Na gości czekają przytulne pokoje, które wyposażone są w klasyczne meble i telewizor. Komunikację pomiędzy wszystkimi piętrami ułatwia winda, a dodatkowym udogodnieniem dla osób niepełnosprawnych jest specjalna platforma.

Posiłki są serwowane w przestronnej jadalni, w której jednocześnie może przebywać 250 osób. Ukoronowaniem pobytu w ośrodku może być relaks w strefie spa. Łaźnia parowa, sauna sucha i masaże gwarantują odprężenie napiętych mięśni, a zabiegi z użyciem borowiny czy owocowych aromatów regenerują skórę i koją zmysły.

Z kolei w trosce o kondycję warto odwiedzić basen kryty i salę fitness albo skorzystać z tenisa stołowego lub wypożyczalni rowerów. Odnowę biologiczną zapewniają zaś zabiegi z zakresu hydroterapii, światłolecznictwa i elektrolecznictwa.

Ponadto personel hotelowy organizuje ogniska, zabawy plenerowe z muzyką oraz wyjazdy autokarowe do Pragi.

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Biskupia Kopa – najwyższy szczyt w polskiej części Gór Opawskich. Na szczycie stoi wieża, która stanowi doskonały punkt widokowy.
  • Zamkowa Góra (571 m n.p.m.) – trzeci co do wysokości szczyt polskiej części Gór Opawskich. Dzięki swemu położeniu od czasów średniowiecza Zamkowa Góra wyznaczała granice między księstwami i państwami.
  • Interaktywny Park Edukacji i Rozrywki Rosenau Zaginione Miasto – można w nim nie tylko bawić się i wypoczywać, ale także zgłębić tajemnice i prawa natury podczas eksperymentów.

Opcje

2 osoby – pokój standard DBL – FB – do 31.03.2019

  • 419 zł zamiast 720 zł za 2 noce
  • 569 zł zamiast 1080 zł za 3 noce
  • 809 zł zamiast 1440 zł za 4 noce
  • 1199 zł zamiast 2520 zł za 7 nocy

2 osoby – pokój standard DBL – FB – do 31.03.2019 – zabiegi

  • 939 zł zamiast 2290 zł za 5 nocy
  • 1399 zł zamiast 3010 zł za 7 nocy

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj