Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Czechy: weekendowa wycieczka do Pragi

496 zł za 5-dniową wycieczkę do Czech ze zwiedzaniem Pragi i Kutnej Hory! Przejazd komfortowym autokarem i noclegi ze śniadaniami!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

496 zł

Wartość: 496 zł

Cena: 496 zł

Oszczędzasz: b/d

496 zł za 5-dniową wycieczkę do Czech ze zwiedzaniem Pragi i Kutnej Hory! Przejazd komfortowym autokarem i noclegi ze śniadaniami!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja - na adres megawakacje@gmail.com należy wysłać dane niezbędne do dokonania rezerwacji. W odpowiedzi zostanie przesłana umowa, którą należy podpisać i odesłać wraz z kuponem w załączeniu.
  • 1 kupon = 5-dniowa wycieczka do Budapesztu dla 1 osoby w terminie 11-15.10.2018 r. lub 8-12.11.2018. W cenie kuponu: przejazd autokarem klasy Premium, zwiedzanie z przewodnikiem według programu z systemem nagłośnieniowym TOUR GUIDE, opieka pilota, 2 noclegi ze śniadaniami w hotelu **/ ***  zlokalizowanym w Pradze lub okolicach, ubezpieczenie KL 15000€ i NNW 15000 zł, bagaż 1000 zł.
  • Dodatkowo płatne obowiązkowo w autokarze: koszty programowe - 40 EUR, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł, opłaty przewodnickie i lokalne - 10 EUR.

Opis szczegółowy

Wyjazd do Pragi komfortowym autokarem klasy Premium! Odkryj miasto Stu Wież!Zwiedzanie stolicy Czech oraz Kutnej Hory, oprowadzanie z systemem nagłośnieniowym TOUR GUIDE!Dodatkowo noclegi ze śniadaniami oraz ubezpieczenie KL, NNW i bagażu w cenie kuponu!  Kupon obejmuje:przejazd autokarem klasy Premium (powiększona przestrzeń między siedzeniami, klimatyzacja, DVD, WC, barek), w terminie 11-15.10.2018 r. lub 8-12.11.2018 r., oprowadzanie z systemem nagłośnieniowym TOUR GUIDE,zakwaterowanie:  2 noclegi ze śniadaniami w hotelu **/ ***  zlokalizowanym w Pradze lub okolicach,ubezpieczenie KL 15 000€ i NNW 15 000 zł, bagaż 1 000 zł,opiekę pilota,zwiedzanie z przewodnikiem według programu.  Praga to idealne miejsce nie tylko na relaks i zabawę, ale też zwiedzanie. Zobaczysz Zamek Praski, Katedrę Wita oraz piękne zakamarki Malej Strany! Połączenie pięknie położonego Starego Miasta i zamku górującego nad Wełtawą z licznymi knajpkami tworzy niepowtarzalny klimat!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

MEGA-WAKACJE ul. Nadwiślańska 30, Nowy Dwór Mazowiecki

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj