Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Dostęp do 22 kursów językowych na platformie Lerni.us

Od 29 zł zamiast 159 zł za 6- lub 12-miesięczny dostęp do 22 kursów językowych na platformie Lerni.us! Nauka dostosowana do Twoich potrzeb i umiejętności!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

29 zł

Wartość: 159 zł

Cena: 29 zł

Oszczędzasz: 82%

Od 29 zł zamiast 159 zł za 6- lub 12-miesięczny dostęp do 22 kursów językowych na platformie Lerni.us! Nauka dostosowana do Twoich potrzeb i umiejętności!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Aby zrealizować kupon, należy wysyłać maila na adres code@lerni.us, załączając kupon w formacie pdf. W odpowiedzi zwrotnej przesłany zostanie kod aktywacyjny, który należy wpisać na stronie kursu lerni.us/aktywacja. Następnie na adres mailowy Klient otrzyma linka z dostępem do kursu.
  • 1 kupon =  6-miesięczny lub 12-miesięczny dostęp do całości platformy Lerni.us, obejmujący 22 kursy językowe.

Opis szczegółowy

Kursy opracowane przez międzynarodowy zespół językowy! Czytaj, oglądaj, słuchaj i mów - zanurz się w języku obcym! Ucz się na specjalnej platformie językowej w dowolnym miejscu i czasie, także dzięki aplikacji mobilnej!Twoja przepustka do międzynarodowej kariery! Podejmij wyzwanie - poznaj języki obce i osiągnij swój cel!Przekonaj się, że nauka języka online może być wciągająca niczym ulubiona gra komputerowa!  Do wyboru masz:6-miesięczny dostęp do 22 kursów językowych na platformie Lerni.us za 29 zł zamiast 159 zł,12-miesięczny dostęp do 22 kursów językowych na platformie Lerni.us za 45 zł zamiast 199 zł.  Otrzymujesz dostęp do 22 kursów, takich jak: angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski po polsku,hiszpański, niemiecki, włoski, francuski po angielsku,angielski, hiszpański, włoski, francuski po niemiecku,angielski, niemiecki, włoski, francuski po hiszpańsku,niemiecki, włoski, hiszpański, angielski po francusku,angielski biznesowy po angielsku (od poziomu B1).


Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj