Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Gniezno: 1-3 noce z wyżywieniem i basenem

Gniezno: 1-3 noce dla 2 osób z wyżywieniem w wybranej opcji i basenem w Hotelu Lech

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

169 zł

Wartość: 342 zł

Cena: 169 zł

Oszczędzasz: 51%

Oferta z: Polska Groupon

Gniezno: 1-3 noce dla 2 osób z wyżywieniem w wybranej opcji i basenem w Hotelu Lech

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Warunki

 • Ważność Groupon ważny do 31.12.2018. W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z hotelem – nr tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja. Cena za 2 osoby. Rezerwacja Rezerwacja jest konieczna: tel. +48 61 426 23 85 lub mailowo: recepcja@hotel-lech.pl. Należy dołączyć zakupiony groupon. Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Modyfikacja z co najmniej 3-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie. Groupony można łączyć w celu przedłużenia pobytu. Dodatkowe informacje Lokalizacja hotelu: Gniezno, Polska. Brak opłaty klimatycznej. Ważny na pobyt w pokoju standard dla 2 osób. W okresie od 03.09.2018 do 21.09.2018 basen będzie nieczynny z powodu przerwy technologicznej. Sauna dodatkowo płatna. Dodatkowe osoby Standardowe obłożenie: 2 osoby Maks. obłożenie: 2 os. dorosłe + 1 dziecko + dziecko do 4 lat Dziecko do 4 lat: bezpłatnie (w łóżku rodziców) Dziecko w wieku 4-18 lat: 45 zł/noc/osoba, 15 zł/śniadanie, 25 zł/obiad Oryginalna wartość w oparciu o pobyt w pokoju standard. Ograniczona dostępność dla tych terminów. Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny. Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

Opis szczegółowy

Hotel

Położony w Gnieźnie Hotel Lech jest odpowiednim miejscem na pobyt dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić czas, korzystając z licznych obiektów sportowo-rekreacyjnych oraz zwiedzić to wyjątkowe miasto.

Pokoje wyposażone są w łazienkę, telefon, TV sat., a także bezpłatne łącze Wi-Fi (dostępne na terenie całego hotelu).

Hotelowa restauracja serwuje wykwintne dania kuchni polskiej i europejskiej. Oryginalne wnętrze restauracji zapewnia wyjątkowy klimat.

Dodatkowo hotel posiada dwie sale konferencyjne oraz obiekty sportowo-rekreacyjne. Po dniu pełnym wrażeń warto odprężyć się na basenie lub w hali sportowej.

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.

Przykładowe atrakcje turystyczne

 • Katedra Gnieźnieńska – gotycki kościół katedralny na Wzgórzu Lecha, miejsce koronacji wielu polskich królów. Znajdują się w niej słynne Drzwi Gnieźnieńskie przedstawiające sceny z życia św. Wojciecha.
 • Stare Miasto – powstało w wyniku połączenia dawnych osad o charakterze miejskim: Wzgórza Lecha i Wzgórza Panieńskiego. Warto zobaczyć m.in. ratusz w stylu klasycystycznym, pomnik Bolesława Chrobrego oraz piękny, gotycki kościół Św. Trójcy.
 • Muzeum Początków Państwa Polskiego – znajdują się tu zbiory związane z wczesnym średniowieczem, historią Gniezna i okolic.
 • Biskupin (w odległości 35 km) – warto wybrać się na wycieczkę do najstarszej odkrytej osady na terenie Polski.
 • Wielkopolski Park Etnograficzny w Dziekanowicach (w odległości 15 km) – skansen wsi wielkopolskiej położony nad brzegiem jeziora Lednica. Można tu podziwiać cenne eksponaty i liczne obiekty architektoniczne z obszaru Wielkopolski.

Opcje

2 osoby – pokój standard

 • 169 zł zamiast 342 zł za 1 noc – śniadanie – do 31.12.2018 + 3-daniowa kolacja
 • 229 zł zamiast 524 zł za 2 noce – śniadania – do 31.12.2018+ 3-daniowa kolacja
 • 299 zł zamiast 706 zł za 3 noce – śniadania – do 31.12.2018 + 3-daniowa kolacja
 • 259 zł zamiast 624 zł za 2 noce – HB – do 31.12.2018
 • 369 zł zamiast 906 zł za 3 noce – HB – do 31.12.2018

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj