Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Wiedeń: 3 dni dla 2 osób w Vienna Sporthotel****

689 zł zamiast 1500 zł za 3 dni dla 2 osób ze śniadaniami, dostępem do strefy Spa oraz siłowni w Vienna Sporthotel****! Niezapomniany wypoczynek w stolicy Austrii!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

689 zł

Wartość: 1500 zł

Cena: 689 zł

Oszczędzasz: 54%

689 zł zamiast 1500 zł za 3 dni dla 2 osób ze śniadaniami, dostępem do strefy Spa oraz siłowni w Vienna Sporthotel****! Niezapomniany wypoczynek w stolicy Austrii!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Pobyt rozpoczyna się w piątek lub sobotę.
  • 1 kupon = 3 dni (2 noce) dla 2 osób ze śniadaniami w pokoju 2-os. W cenie kuponu nielimitowany dostęp do sauny fińskiej, łaźni parowej, basenu i siłowni oraz opłata klimatyczna.
  • Dziecko do lat 2 śpiące na łóżeczku niemowlęcym i dziecko do lat 6 (śpiące z rodzicami) - bezpłatnie, 6-12 lat z dostawką - 15 EUR/dobę, powyżej 12 lat i osoby dorosłe - 25 EUR/dobę.
  • Kupon należy zarejestrować na http://register.hotelvoucheronline.com, wpisując kod oraz ID kuponu. Następnie można dokonać rezerwacji pokoju w hotelu: info@vienna-sporthotel.at.
  • Parking dodatkowo płatny - 9 EUR/dobę.
  • Kupon ważny do 30.06.2019 r., z wyłączeniem: 8.12, 31.12.2018 r., 21-22.04.2019 r. i wydarzeń Expo.

Opis szczegółowy

Świetna lokalizacja hotelu w centrum miasta! Przestronne pokoje z łazienką, minibarem, TV i WiFi! Codziennie śniadania w restauracji oraz nielimitowany dostęp do sauny fińskiej, łaźni parowej i siłowni! Wybierzcie się na niezapomniany wypoczynek do Wiednia! Zaplanujcie swój wymarzony urlop już dziś!   Wiedeń to magiczne miasto pełne zabytków i miejsc związanych z kulturą. Czekają tu na Was dawne cesarskie rezydencje, cenne kolekcje sztuki, szeroka oferta kulturalno-artystyczna oraz liczne kawiarnie i dorożki. Już dziś zaplanujcie niezapomniany wypoczynek w stolicy Austrii!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Vienna Sporthotel**** Baumgasse 83 03. Landstraße, Wiedeń

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj