Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Węgry: weekendowa wycieczka do Budapesztu na Cafe Festival

Weekend w stolicy Węgier! 299 zł za wycieczkę do Budapesztu na Cafe Festival z przejazdem komfortowym autokarem i zwiedzaniem!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

299 zł

Wartość: 299 zł

Cena: 299 zł

Oszczędzasz: b/d

Weekend w stolicy Węgier! 299 zł za wycieczkę do Budapesztu na Cafe Festival z przejazdem komfortowym autokarem i zwiedzaniem!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja - na adres megawakacje@gmail.com należy wysłać dane niezbędne do dokonania rezerwacji. W odpowiedzi zostanie przesłana umowa, którą należy podpisać i odesłać wraz z kuponem w załączeniu.
  • 1 kupon = 3-dniowa wycieczka do Budapesztu dla 1 osoby w terminie 5-7.10.2018 r. W cenie kuponu: przejazd autokarem klasy LUX, zwiedzanie z przewodnikiem według programu, zestaw słuchawkowy, opieka pilota.
  • Dodatkowo płatne obowiązkowo w autokarze: ubezpieczenie KL, NNW - 10 zł,  Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł, opłaty przewodnickie i lokalne - 10 EUR.

Opis szczegółowy

Weekendowy wyjazd do Budapesztu na Cafe Festival komfortowym autokarem klasy LUX! Odkryj nastrojowe kawiarenki, puby i restauracje serwujące wyjątkowe, węgierskie specjały!Zwiedzanie stolicy Węgier, zestaw słuchawkowy oraz opieka pilota w cenie kuponu!  Kupon obejmuje:przejazd autokarem klasy LUX (klimatyzacja, DVD, WC, barek), w terminie 5-7.10.2018 r., zwiedzanie z przewodnikiem według programu,zestaw słuchawkowy,opiekę pilota.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

MEGA-WAKACJE ul. Nadwiślańska 30, Nowy Dwór Mazowiecki

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj