Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Wielkopolska: 1-2 noce ze śniadaniami i spa

Wielkopolska: 1-2 noce dla 2 osób ze śniadaniami, opcjonalnie bonem do spa i więcej w Hotel Atut 4*

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

229 zł

Wartość: 390 zł

Cena: 229 zł

Oszczędzasz: 41%

Oferta z: Polska Groupon

Wielkopolska: 1-2 noce dla 2 osób ze śniadaniami, opcjonalnie bonem do spa i więcej w Hotel Atut 4*

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Warunki

  • Ważność Groupon ważny do 30.10.2018. W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z hotelem – nr tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja. Cena za 2 osoby. Rezerwacja Rezerwacja jest konieczna: tel. +48 63 270 87 00 lub mailowo: recepcja@hotelatut.pl. Należy dołączyć zakupiony groupon. Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Modyfikacja z co najmniej 3-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie. Groupony można łączyć w celu przedłużenia pobytu. Rezerwacja na zabiegi spa: tel. +48 63 270 87 15 lub mailowo: rezerwacje@atutmed.pl. Dodatkowe informacje Lokalizacja hotelu: Licheń Stary, Polska. Brak opłaty klimatycznej. Ważny na pobyt w pokoju standard dla 2 osób. Dodatkowe osoby Standardowe obłożenie: 2 osoby. Maks. obłożenie: 3 osoby + 1 dziecko do 6 lat. Dziecko do 6 lat: bezpłatnie, jeśli śpi w łóżku rodziców, ze śniadaniem. Dziecko 7-12 lat: 50 zł/doba ze śniadaniem. Dziecko powyżej 12 lat i osoba dorosła: 80 zł/dzień ze śniadaniem. Łóżeczko dziecięce: bezpłatnie. Oryginalna wartość w oparciu o pobyt w pokoju standard. Ograniczona dostępność dla tych terminów. Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny. Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

Opis szczegółowy

Hotel

We wschodniej Wielkopolsce, w Licheniu położony jest Hotel Atut 4*, który oferuje komfortowy wypoczynek we dwoje lub z rodziną w malowniczym otoczeniu, niedaleko Jeziora Licheńskiego oraz największej bazyliki w Polsce.

Wygodne pokoje z łazienkami wyposażone są w telewizor LCD, radio, telefon oraz dostęp do internetu Wi-Fi.

Restauracja hotelu poleca szeroki wybór smacznych, zdrowych i wykwintnie podanych dań kuchni regionalnej, polskiej oraz międzynarodowej.

Obiekt jest przyjazny rodzinie – wyposażenie pomieszczeń zapewnia komfort rodzicom i rozrywkę dla najmłodszych. Hotel posiada na swoim terenie kort tenisowy, siłownię na świeżym powietrzu i boisko wielofunkcyjne. Istnieje także możliwość wypożyczenia rowerów i sprzętu do nordic walkingu. Na spragnionych relaksu czeka spa.

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Sanktuarium w Licheniu – jedno z najliczniej odwiedzanych miejsc pielgrzymkowych w Polsce. Znane jest przede wszystkim ze słynącego łaskami obrazem Matki Bożej Licheńskiej.
  • Grąblińska Droga Krzyżowa – wzdłuż asfaltowych ścieżek lasu grąblińskiego znajdują się kapliczki, w których umieszczono stacje Drogi Krzyżowej (trasa liczy ok. 2 km).
  • Muzeum Okręgowe w Koninie znajdujące się w murach średniowiecznego zamku.

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj