Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Praga: 3-4 dni dla 2 osób w Orea Hotel Pyramida****

Odkryjcie stolicę Czech! Od 649 zł zamiast 880 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami i dostępem do basenu w Orea Hotel Pyramida****!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

649 zł

Wartość: 880 zł

Cena: 649 zł

Oszczędzasz: 26%

Odkryjcie stolicę Czech! Od 649 zł zamiast 880 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami i dostępem do basenu w Orea Hotel Pyramida****!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Doba hotelowa trwa od godziny 14 do godziny 12.
  • 1 kupon = 3 dni (2 noce) lub 4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami w pokoju 2-osob. Superior z łazienką, TV i WiFi. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.
  • Przed zakupem należy sprawdzić dostępne terminy: http://reservation.hotelvoucheronline.com.
  • W cenie kuponu nielimitowany dostęp do basenu.
  • Kupon ważny od 7.07 do 31.08.2018 r.
  • Zmiany w rezerwacji możliwe z min. 14-dniowym wyprzedzeniem, inaczej kupon uznaje się za wykorzystany.

Opis szczegółowy

Magiczny pobyt w stolicy Czech! Odkryjcie jedno z najpiękniejszych miast Europy!Pokoje z łazienką, TV, WiFi, zestawem do parzenia kawy i herbaty, śniadania oraz basen!Kupony można łączyć w dłuższe pobyty! Wypoczywajcie tak długo, jak chcecie!  Do wyboru 2 opcje:3 dni (2 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 649 zł zamiast  880 zł,4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 949 zł zamiast 1320 zł.  Praga to najpopularniejsze wśród turystów miasto Europy Środkowej. Przez wielu uznawana jest za najpiękniejsze miasto Starego Kontynentu. Zabytki Starego Miasta to budowle z niemalże wszystkich epok z charakterystycznymi dla nich ozdobami, dachami i wykończeniami, a także urokliwe, wąskie uliczki i słynne figury na Moście Karola. Zakochajcie się w Pradze!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Hotel Pyramida Praha 4**** Bělohorská 24, Praga 6, Czechy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.