Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Bon na wybrane rejsy jachtem z travel-yachting.pl

50 zł za bon o wartości 599 zł na wyjątkowe rejsy jachtem: Riwiera Turecka, Chorwacja, Grecja, Cypr i wiele innych miejsc z travel-yachting.pl!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

50 zł

Wartość: 599 zł

Cena: 50 zł

Oszczędzasz: 92%

50 zł za bon o wartości 599 zł na wyjątkowe rejsy jachtem: Riwiera Turecka, Chorwacja, Grecja, Cypr i wiele innych miejsc z travel-yachting.pl!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • 1 kupon = bon o wartości 599 zł do wykorzystania na dowolny rejs ze strony https://www.travel-yachting.pl/rezerwacje z wyłączeniem rejsu po Seszelach. Zniżka obowiązuje od ceny regularnej i nie łączy się z innymi promocjami. Kupon nie obejmuje: przelotu, transferu, transportu na lądzie i wyżywienia.
  • Po zakupie wymagany kontakt, tel. 604 467 409 lub mailowo: info@travel-yachting.eu, celem sprawdzenia dostępności miejsc oraz dokonania wstępnej rezerwacji i uiszczenia pozostałej części opłaty za rejs. Wymagane potwierdzenie rezerwacji w ciągu 24 godz. z podaniem kodu i numeru ID kuponu.
  • Minimalny wiek uczestnika: 18 lat.
  • 1 osoba może nabyć i wykorzystać dowolną liczbę kuponów, przy czym na 1 rejs wykorzystać można 1 kupon na 1 osobę.
  • Kupon ważny do 30.06.2019 r. Kupon ważny od chwili zakupu.

Opis szczegółowy

Niesamowite rejsy z plażowaniem i zwiedzaniem! Nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego zostaniesz nauczony!Zobacz to, czego nie mogą zobaczyć inni! Odwiedź malownicze miejsca Chorwacji, Turcji, Cypru i Grecji!Komfortowe, nowoczesne jachty z doświadczonym kapitanem na pokładzie! Przygotuj się na przygodę życia!  Travel-Yachting jest chorwacką jachtingową firmą, armatorem jachtu Samsara (Bavaria Cruiser 37 2005), która organizuje również rejsy szkoleniowe oraz korporacyjne regaty. Co najważniejsze - załoga to pasjonaci żeglowania. Rejsy prowadzi Kpt. Cezary Sławecki - dyplomowany nawigator, absolwent szkoły morskiej - kierunku nawigacja. Jak pokazuje metryka, ma już ponad 40 lat, a od ponad 30 jest związany z żaglami. Odbył rejsy trawersowe po Pacyfiku, Atlantyku oraz po bliższych i dalszych morzach. Chętnie żegluje również po polskich jeziorach. Ponadto jest miłośnikiem żeglarskich ballad, narciarstwa oraz trekkingów górskich i wszelkich aktywności outdoorowych.  Nie zwlekaj i wybierz się w wymarzony rejs już dziś!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj