Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Rowy: 3, 4 lub 6 dni dla 2 osób w Pensjonacie Plaża

Od 158 zł za 3, 4 lub 6 dni dla 2 osób w Pensjonacie Plaża z dostępem do basenu w Rowach! Odetchnijcie czystym, morskim powietrzem!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

158 zł

Wartość: 158 zł

Cena: 158 zł

Oszczędzasz: b/d

Od 158 zł za 3, 4 lub 6 dni dla 2 osób w Pensjonacie Plaża z dostępem do basenu w Rowach! Odetchnijcie czystym, morskim powietrzem!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • 1 kupon = 3 dni (2 noce) lub 4 dni (3 noce) lub 6 dni (5 nocy) dla 2 osób w pokoju 2-os. z łazienką i TV. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja - tel. 509 070 770.
  • Kupon ważny do 30.09.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Doba hotelowa trwa od godziny 14 do 10.
  • W cenie kuponu dostęp do odkrytego basenu oraz parking.
  • Pobyt dzieci do lat 1 - bezpłatnie.

Opis szczegółowy

Noclegi w komfortowym pensjonacie położonym w otoczeniu lasów, blisko morza i jeziora!Odetchnijcie czystym, morskim powietrzem! Przeżyjcie wspaniały urlop w zacisznym miejscu!Do Waszej dyspozycji odkryty basen, grill, altanka, sprzęt plażowy oraz bezpłatny parking!  Do wyboru macie 3 opcje:3 dni (2 noce) dla 2 osób za 158 zł,4 dni (3 noce) dla 2 osób za 229 zł,6 dni (5 nocy) dla 2 osób za 379 zł.  Piaszczyste plaże, liczne szlaki turystyczne, rowerowe i piesze oraz bogata zawartość leczniczego jodu w powietrzu to idealne warunki do wypoczynku. Pensjonat Plaża w Rowach położony jest w spokojnej okolicy, wśród lasów sosnowych, blisko plaży i jeziora Gardno. Odetchnij czystym, morskim powietrzem, w zacisznym miejscu, z dala od miejskiego zgiełku!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Pensjonat Plaża ul. Magnoliowa 6, Rowy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.