Oferta online

349 zł

Wartość: 668 zł

Cena: 349 zł

Oszczędzasz: 48%

Oferta z: Polska Groupon

Szczyrk: 2-7 nocy dla 2 osób w apartamencie ze śniadaniami i spa w Family Relax – wakacje

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Warunki

  • Ważność Groupon ważny do 31.08.2018. W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z hotelem – nr tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja. Cena za 2 osoby. Rezerwacja Rezerwacja jest konieczna: tel. +48 695 395 091 lub mailowo: biuro@willawidok.pl. Należy dołączyć zakupiony groupon. Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Modyfikacja z co najmniej 3-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie. Groupony można łączyć w celu przedłużenia pobytu. Dodatkowe informacje Lokalizacja hotelu: Szczyrk, Polska. Opłata klimatyczna: 2,15 zł/osoba/doba, płatne na miejscu. Ważny na pobyt w apartamencie dla 2 osób. Dodatkowe osoby Standardowe obłożenie: 2 osoby Maks. obłożenie: 2 osoby + 1 os. dorosła/dziecko od 4 lat + 1 dziecko do 3 lat Dziecko do 3 lat: bezpłatnie, śpiące w łóżku rodziców, bez świadczeń Dziecko w wieku 4-7 lat: 60 zł/doba ze wszystkimi świadczeniami Dziecko od 8 lat lub dorośli: 90 zł/doba ze wszystkimi świadczeniami Oryginalna wartość w oparciu o pobyt w apartamencie. Ograniczona dostępność dla tych terminów. Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny. Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

Opis szczegółowy

Wille

Family Relax w Szczyrku oferuje ciekawe warunki wypoczynku w górskim klimacie, oddając do dyspozycji 2 wille – Widok i Relax.

W willi Relax panuje bardziej rodzinna i kameralna atmosfera. Apartamenty dostępne w obu obiektach posiadają kompleksowe wyposażenie, m.in. telewizor, Wi-Fi, aneks kuchenny i wiele więcej.

Dla gości pensjonatu dostępne jest także jacuzzi, pokój zabaw dla dzieci i piwniczka biesiadna. Odwiedzający mogą skorzystać z ogrodzonych miejsc parkingowych i strefy do grillowania.

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Jaskinia Malinowska – jaskinia typu osuwiskowego pod szczytem góry Malinów.
  • Żywiec – Muzeum Browaru, w którym można poznać historię żywieckiego piwa i zobaczyć, jakie zmiany na przestrzeni wieków zaszły w technologii jego produkcji.
  • Skrzyczne (1257 m n.p.m.) – najwyższy szczyt w grupie górskiej Beskidu Śląskiego w Zewnętrznych Karpatach Zachodnich w Polsce. Jako najwyższy szczyt Beskidu Śląskiego Skrzyczne należy do Korony Gór Polski.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Czw, 12 Lip 2018 21:59:59 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj