Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Bułgaria: Hotel Dolphin

Bułgaria: Hotel Dolphin

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

549 zł

Wartość: 1673 zł

Cena: 549 zł

Oszczędzasz: 67%

Bułgaria: Hotel Dolphin

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

***

NESYBER-RAWDA/BUŁGARIA

Promocja Wielkanocna

1. okres sprzedażowy trwa od 09.04.2018 - 30.09.2018 oraz obejmuje wybrane oferty z terminem realizacji od 01.06.2018 - 30.09.2018 na kierunkach

Albania, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Grecja, Hiszpania, Macedonia.
2. Każda impreza ma ograniczoną liczbę miejsc przeznaczoną do sprzedaży w czasie sprzedaży.
3. Warunkiem udziału w promocji jest wpłata zaliczki w wysokości 29 % wartości imprezy (do 48h po założeniu rezerwacji). Dopłata do 100% wartości do 35 dni przed planowanym rozpoczęciem Imprezy Turystycznej. W przypadku dokonania zakupu w terminie krótszym niż 35 dni do realizacji Imprezy, konieczna jest wpłata 100% wartości.
4. Gwarancja Niezmienności Ceny - rezerwacja nie zostanie objęta żadnymi dodatkowymi podwyżkami cen związanymi ze wzrostem cen paliwa lotniczego, czy też wzrostem kursu walut do dnia wyjazdu.
5. Bezkosztowa zmiana w rezerwacji - daje możliwość wielokrotnej zmiany rezerwacji tj. zmiana uczestnika, destynacji bądź hotelu bez ponoszenia dodatkowej opłaty manipulacyjnej do 25 dni przed planowany wyjazdem. Przy wyborze innej będzie obowiązywała jej cena z dnia zakładania rezerwacji. W przypadku dokonania zakupu w terminie krótszym niż 25 dni do realizacji Imprezy, zmian w rezerwacji nie będzie można dokonać.
6. MINI GRUPKA na 25 lecie REGO BIS - specjalny rabat dla mini grupki. Przy rezerwacji min 5 pokoi na tę samą Imprezę w tym samym dniu, lider mini grupki (1 osoba) otrzyma specjalny rabat 25 %. Grupka może liczyć max 15 osób. Przy anulacji 1 z rezerwacji objętej promocją MINI GRUPKA naliczony Rabat dla Lidera będzie anulowany, a cena jego zgłoszenia przeliczona do pierwotnej ceny.
7. Dodatkowy rabat 2% dla Stałych Klientów, którzy co najmniej 1 raz korzystali z oferty Rego-Bis. Warunkiem przyznania rabatu jest przedstawienie nr rezerwacji bądź kopii umowy Imprezy, której klient był uczestnikiem i zgłoszenie tego faktu do 7 dni po założeniu rezerwacji.
Rabaty cenowe mogą się różnić dla poszczególnych kierunków lub hoteli i są wliczone w ostateczną cenę imprezy. Informacja o aktualnych cenach w biurach podróży i nahttp://www.rego-bis.pl

Położony przy głównej ulicy miasteczka oferującego różne turystyczne rozrywki. Ten kameralny hotel zachwyci przyjazną atmosferą, ładnymi pokojami i hotelową restauracją. Bliska lokalizacja piaszczystej plaży i nadmorskiej promenady będą wspaniałym miejscem na słoneczne spacery i kąpiele.

Ten świetny rodzinny hotel polecany jest przez naszychh Klientów ze względu na jego położenie- pomiędzy Rawdą, a Nessebarem oraz bliskość pięknej piaszczystej plaży. W hotelu panuje przyjazna atmosfera- personel wyjątkowo dba o czystość całego obiektu.

- blisko plaży
- basen zewnętrzny
- dobra lokalizacja

Hotel położony ok. 1, 5 km od centrum Słonecznego Brzegu, ok. 100 m od sklepów i barów, ok. 2 km od Action Aquaparku, ok. 4 km od St. Vlas, ok. 7 km od Nesebyru, ok. 35 km od portu lotniczego w Burgas.

Nieduży, kameralny hotel oddany do użytku w 2005 roku, dysponuje 24 pokojami i 3 apartemantami, recepcją, niewielkim basenem z barkiem i leżakami, restauracją, mini marketem. Z basenu głównego część wydzielona dla dzieci.

Hotel posiada pokoje klimatyzowane 2 osobowe z możliwością dostawki, wyposażone w łazienkę (brak suszarek do włosów), TV SAT, lodówkę. Apartamenty składające się z dwóch pomieszczeń, wyposażonych tak samo jak pokój stanadardowy.
Ręczniki zmieniane są co 3 dni.Pościel zmienana co 4/5 dni.Zakwaterowanie od godziny 14.00, wykwaterowanie do godziny 10.00.

BB- śniadania, buffet, chleb, pomidory, ogórki, papryka, cebula, ser żółty, ser biały, wędlina, jajecznica lub omlet, parówki, oliwki, soki, kawa, herbata.

Najbliższa piaszczysta, szeroka plaża około 100 m od hotelu. Leżaki i parasole dodatkowo płatne ok. 20 BGN/leżak/ parasol/ materac.

Woda mineralna 1, 5l /sklep/ - 0, 70 BGN, Piwo w knajpie - od 1, 00 BGN, Piwo Zagorka 2l /sklep/ - 2, 20 BGN, Kawa, herbata - 0, 50 BGN, Coca Cola 2l /sklep/ - 2, 20 BGN, Zupa - 1, 00 BGN, Drugie danie - od 3, 00 do 6, 00 BGN, Chleb - 1 BGN, Cały kurczak pieczony - 8, 00 BGN, 1 litr soku pomarańczowego w kartonie - 2, 50 BGN, Butelka Rakiji - 8, 00 BGN.

Bułgaria- prawdziwy raj dla urlopowiczów. Wspaniale zachowane zabytki w Bułgarii, piękne szerokie plaże, dobre jedzenie, słoneczna pogoda, nieustająca zabawa - to wszystko sprawi, że zawsze warto wracać do Bułgarii, do miejsc odwiedzanych licznie przez Polaków od lat 80tych do dziś. Bułgaria dzięki licznym inwestycjom przeżywa - “drugą młodość" i z roku na rok staje się coraz bardziej popularna. Dużą zaletą spędzenia wypoczynku w Bułgarii jest możliwość łatwego porozumienia się w języku podobnym do naszego. Klienci mogą wypoczywać na pięknych plażach z których aż 16 zostało wyróżnionych Błękitną Flagą- prestiżową nagrodą przyznawaną czystym ekologicznie regionom. Bułgaria to wspaniały kraj na wyjazd rodzinny, integracyjny, zorganizowanie kolonii/obozu młodzieżowego czy wczasy ze znajomymi. To bardzo dynamicznie rozwijające sie państwo, pełne kontrastów i zaskakujących sprzeczności, posiada wszystko to, co najważniejsze do udanego wypoczynku.

Położona jest w środkowej części wybrzeża Bułgarii. Miejscowość ta łączy się z lądową częścią Nesebyru.

• Przelot samolotem charterowym KTW - BOJ - KTW
• Transfer lotnisko - hotel - lotnisko
• Opłatę lotniskową
• 7 noclegów w Hotelu Dolphin***
• Wyżywienie- śniadania
• Opiekę rezydenta podczas pobytu
• Ubezpieczenie KL 20 000€ + choroby przewlekłe, NNW 2 000€, bagaż 200€
• Bagaż 20 kg + 5 kg podręczny
• Podatek VAT
• Opłaty na fundusz gwarancyjny według rozporządzenia Ministerstwa Finansów (15 zł/os.) - automatycznie doliczane do rezerwacji

• Opłaty meldunkowo-klimatycznej 10€/osoba/pobyt płatnej obowiązkowo u rezydenta
• Wycieczek fakultatywnych

- Bezpośredni przelot Katowice - Bourgas- Katowice
- Limit bagażowy 20 kg osoba
- Zbiórka na lotnisku na 2h przed planowanym wylotem
- Przelot realizowany na podstawienie ważnego dowodu osobistego lub paszportu - dokument musi być ważny minimum 6 miesięcy (od daty powrotu do Polski).
- Samolot wyposażony w bezprzewodową sieć AirFI, dzięki której będą Państwo mieli dostęp do multimediów na swoim urządzeniu mobilnym.
- Dziecko, które nie podróżuje z obojgiem prawnych opiekunów musi posiadać upoważnienie podpisane przez nieobecnego opiekuna (dziadkowie muszą mieć przy sobie upoważnienie od obojga rodziców).


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Dolphin Bułgaria

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj