Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Spływ kajakiem jedno- lub dwuosobowym po Kaszubach

Przeżyj wakacyjną przygodę! Od 29 zł za spływ kajakowy po Kaszubach, 4 trasy do wyboru! Wypożyczenie sprzętu i kamizelek, transport oraz ognisko w cenie!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

29 zł

Wartość: 29 zł

Cena: 29 zł

Oszczędzasz: b/d

Przeżyj wakacyjną przygodę! Od 29 zł za spływ kajakowy po Kaszubach, 4 trasy do wyboru! Wypożyczenie sprzętu i kamizelek, transport oraz ognisko w cenie!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Po zakupie należy dokonać rezerwacji z podaniem kodu kuponu i numeru ID - tel. 606 726 870. W przypadku nieodwołania rezerwacji z minimum 24-godz. wyprzedzeniem kupon przepada.
  • Terminarz spływów dostępny jest na stronie: http://www.familyday.pl/splywy-kajakowe/terminarz.
  • Minimalna liczba kajaków na dany spływ i dzień to 4 sztuki.
  • Transport wszystkich uczestników spływu za dopłatą: 10zł/osoba (oprócz kierowców).
  • Kupon ważny do 30.09.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • W cenie: wypożyczenie kajaków z osprzętem (wiosła, kamizelki asekuracyjne), parking dla samochodów na czas trwania spływu, transport kajaków i dowóz kierowców w miejsce pozostawienia aut oraz ognisko.
  • Do wyboru spływ w kajaku 1-osobowym: rzeką Bukowiną albo spływ w kajaku 2-osobowym: rzeką Słupią, Łupawą i górną Łebą albo jeziorami lub Łebą na trasie Lębork-Chocielewko albo "Pociągiem z Trójmiasta na spływ kajakowy" Godętowo-Lębork.
  • 1 kupon = spływ kajakowy dla 1 osoby kajakiem 2-osobowym lub miejsce dla 1 osoby w kajaku 2-osobowym.
  • W opcji spływu rzeką Bukowiną możliwość wypożyczenia fartucha w cenie 10 zł.

Opis szczegółowy

Spróbuj swoich sił na spływie kajakowym! Przeżyj niezapomnianą przygodę na wodzie!Do wyboru 4 trasy dostosowane do Twoich umiejętności! Wybierz trasę odpowiednią dla siebie!W cenie wypożyczenie kajaków z osprzętem, transport, parking dla samochodów oraz ognisko!  4 trasy do wyboru:spływ dla 1 osoby kajakiem dwuosobowym (miejsce w kajaku) za 29 zł,spływ dla 1 osoby kajakiem jednoosobowym za 39 zł.  Trasy do wyboru:Spływ kajakiem jednoosobowym rzeką Bukowiną (ok. 5-6 godzin) - tylko dla doświadczonych kajakarzy szukających wrażeń na Kaszubach.Spływ kajakiem dwuosobowym rzeką Słupią, Łupawą i górną Łebą (dla poszukiwaczy adrenaliny).Spływ kajakiem dwuosobowym jeziorami lub Łebą na trasie Lębork-Chocielewko dla kajakarzy amatorów i rodzin z dziećmi.Spływ kajakiem dwuosobowym nad rzeką Łebą "Pociągiem z Trójmiasta na spływ kajakowy" Start Godętowo - meta Lębork.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

FAMILYday Spływy kajakowe ul. PKWN 21B 84-312 Cewice

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.