Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Sokolec: wypoczynek dla 1 osoby z wyżywieniem w Pensjonacie Sokolec

Od 169 zł zamiast 450 zł za 3, 8 lub 11 dni dla 1 osoby ze śniadaniami, obiadokolacjami i poczęstunkiem w Pensjonacie Sokolec w Górach Sowich! Znakomity wypoczynek w malowniczej, górskiej scenerii!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

169 zł

Wartość: 450 zł

Cena: 169 zł

Oszczędzasz: 62%

Od 169 zł zamiast 450 zł za 3, 8 lub 11 dni dla 1 osoby ze śniadaniami, obiadokolacjami i poczęstunkiem w Pensjonacie Sokolec w Górach Sowich! Znakomity wypoczynek w malowniczej, górskiej scenerii!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Dodatkowo w cenie kuponu: poczęstunek pajdą chleba z serkiem i dżemem (po godz. 12) oraz ze smalcem i ogórkiem (po godz. 18), całodobowy dostęp do kawy, herbaty i wody, możliwość wypożyczenia kijków do nordic walking oraz parking.
  • Konieczna rezerwacja pobytu z podaniem kodu i numeru ID kuponu - tel. 503 58 17 28. Zmiana rezerwacji możliwa z minimum 5-dniowym wyprzedzeniem.
  • 1 kupon = 3 dni (2 noce) lub 8 dni (7 nocy) lub 11 dni (10 nocy) dla 1 osoby ze śniadaniami i obiadokolacjami  w pokoju 2-os. z łazienką. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.
  • Kupon ważny do 30.09.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Dzieci do lat 3 - pobyt bezpłatny, dzieci 3-7 lat - 45 zł/doba z wyżywieniem (1/2 porcji).
  • Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14, a kończy o godz. 11.

Opis szczegółowy

Pensjonat położony w pięknej dolinie na zboczu Wielkiej Sowy, największego szczytu w okolicy!Pokoje z łazienką, wiata grillowa, stół do ping ponga, boisko sportowe, sala kominkowa oraz parking!Czekają na Ciebie śniadania i obiadokolacje, dostęp do kawy i herbaty oraz poczęstunek pajdą chleba!Odpocznij i zregeneruj siły w malowniczej, górskiej scenerii! Sauna na odprężenie w cenie!  Do wyboru masz:3 dni (2 noce) dla 1 osoby ze śniadaniami i obiadokolacjami za 169 zł zamiast 450 zł,8 dni (7 nocy) dla 1 osoby ze śniadaniami i obiadokolacjami za 599 zł zamiast 800 zł,11 dni (10 nocy) dla 1 osoby ze śniadaniami i obiadokolacjami za 849 zł zamiast 1100 zł.  Z kuponem otrzymujesz:zakwaterowanie w pokoju z łazienką,codzienne śniadania i obiadokolacje,poczęstunek pajdą chleba z serkiem i dżemem (po godz. 12) oraz ze smalcem i ogórkiem (po godz. 18),całodobowy dostęp do kawy, herbaty i wody,możliwość wypożyczenia kijków do nordic walking,rabat 15% do Minieurolandu,rabat 10% do Kopalni Węgla w Nowej Rudzie,bezpłatny parking.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Pensjonat Sokolec ul. Sokolec 35, Sokolec

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.