Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Niemcy: weekendowa wycieczka do Berlina

109 zł za weekendową wycieczkę do Berlina na Festiwal Piwa z przejazdem autokarem i zwiedzaniem z przewodnikiem! Odkryj stolicę Niemiec!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

109 zł

Wartość: 109 zł

Cena: 109 zł

Oszczędzasz: b/d

109 zł za weekendową wycieczkę do Berlina na Festiwal Piwa z przejazdem autokarem i zwiedzaniem z przewodnikiem! Odkryj stolicę Niemiec!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Wyjazd 21.07.2018 z Poznania i Świecka bez dopłat. Wyjazd 4.08 i 11.08.2018 ze Świebodzina lub Świecka bez dopłat. Wyjazdy z innych miast za dopłatą: Konin - 20 zł, Łódź - 30 zł, Warszawa - 40 zł, Bydgoszcz - 100 zł.
  • Dodatkowo płatne obowiązkowo w autokarze: ubezpieczenie KL, NNW - 10 zł,  Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł, opłaty przewodnickie i lokalne - 10 EUR.
  • 1 kupon = 1-dniowa wycieczka dla 1 osoby do Berlina 21.07, 4.08 lub 11.08.2018 r. W cenie kuponu: przejazd autokarem klasy LUX, zwiedzanie z przewodnikiem według programu, opieka pilota.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja - na adres megawakacje@gmail.com należy wysłać dane niezbędne do dokonania rezerwacji. W odpowiedzi zostanie przesłana umowa, którą należy podpisać i odesłać wraz z kuponem w załączeniu.

Opis szczegółowy

Weekendowy wyjazd do Berlina autokarem klasy LUX! Wyjazdy z kilku największych miast Polski!Odkryj niezwykłe miejsce z wielowiekową historią, tętniące życiem nocnym i kulturalnym!Bogaty program zwiedzania oraz opieka pilota w cenie kuponu! Dwa terminy do wyboru!   Berlin to niezwykłe miejsce z wielowiekową historią, jedno z najchętniej odwiedzanych miast w Europie, bez względu na porę roku. Ta ogromna metropolia, kiedyś podzielona murem, teraz jak najbardziej zaskakująca, nowoczesna, tętniąca życiem nocnym i kulturalnym. Złap okazję i wybierz się w niezapomnianą podróż do stolicy Berlina!  Kupon obejmuje:przejazd autokarem 21.07, 4.08 lub 11.08.2018 r.,zwiedzanie z przewodnikiem według programu,opiekę pilota.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

MEGA-WAKACJE ul. Nadwiślańska 30, Nowy Dwór Mazowiecki

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj