Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Tatry: 1-7 nocy w willi z sauną

Tatry: 1-7 nocy dla 2 lub 3 osób z wyżywieniem HB, seansem w saunie i więcej w Willi Skorusyna

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

149 zł

Wartość: 250 zł

Cena: 149 zł

Oszczędzasz: 40%

Oferta z: Polska Groupon

Tatry: 1-7 nocy dla 2 lub 3 osób z wyżywieniem HB, seansem w saunie i więcej w Willi Skorusyna

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Warunki

 • Ważność Groupon ważny do 22.12.2018. W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z hotelem – nr tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja. Cena za 2 lub 3 osoby. Rezerwacja Rezerwacja jest konieczna: tel. +48 18 207 73 75 lub mailowo: info@skorusyna.pl. Należy dołączyć zakupiony groupon. Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Modyfikacja z co najmniej 7-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie. Groupony można łączyć w celu przedłużenia pobytu. Dodatkowe informacje Lokalizacja hotelu: Gliczarów Górny k. Białego Dunajca, Polska. Brak opłaty klimatycznej. Ważny na pobyt w pokoju standard dla 2 lub 3 osób. Dodatkowe osoby Standardowe obłożenie pokoju double: 2 osoby. Maks. obłożenie pokoju double: 2 osoby dorosłe + 1 dziecko w wieku 4-10 lat + 1 dziecko do 3 lat włącznie. Standardowe obłożenie pokoju triple: 3 osoby. Maks. obłożenie pokoju triple: 3 osoby dorosłe + 1 dziecko w wieku 4-10 lat + 1 dziecko poniżej 3 lat włącznie. Dziecko do 3 lat włącznie śpiące w łóżku rodziców: 10 zł/osoba/doba ze śniadaniem i obiadokolacją w formie bufetu. Dziecko w wieku 4-10 lat: 60 zł/osoba/doba ze śniadaniem i obiadokolacją w formie bufetu. Oryginalna wartość w oparciu o pobyt w pokoju standard. Ograniczona dostępność dla tych terminów. Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny. Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

Opis szczegółowy

Willa

Willa Skorusyna kusi propozycją wypoczynku wśród podhalańskich hal i lasów, gdzie czas płynie wolniej. Położona jest w Gliczarowie Górnym – miejscowości pod Tatrami w Polsce, w której można podziwiać malownicze widoki i góralskie zabudowania z XIX wieku.

Goście mają do dyspozycji przytulne pokoje z łazienkami, z których rozpościera się malowniczy widok na Tatry, Beskidy i Gorce. Na wyposażeniu pokoi jest również telewizor, więc w wolnej chwili można oglądać ulubione programy.

Codzienne posiłki podawane są w formie bufetu. Jest to dobra okazja do skosztowania tradycyjnych góralskich potraw, takich jak: kwaśnica, oscypek albo korbacz.

W Willi Skorusyna można korzystać z bezprzewodowego internetu, sali kominkowej, sali zabaw dla dzieci, sauny, kąpieli na świeżym powietrzu w balii opalanej drewnem i więcej.

Dla gości udostępniono tzw. Kartę Tatrzańską uprawniającą do dodatkowych zniżek i rabatów w regionie.

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o rezerwacji.

Przykładowe atrakcje turystyczne

 • Kasprowy Wierch – położony jest w Tatrach zachodnich, jeden z najbardziej popularnych szczytów w polskich Tatrach. Znajduje się po stronie polskiej i słowackiej. Z Kasprowego Wierchu można podziwiać 3 doliny: Bystrą, Suchej Wody i Gąsienicową.
 • Morskie Oko – jedno z największych jezior w Tatrach. Otoczone przez góry, gdzie można podziwiać ich piękno z każdej strony.
 • Krupówki w Zakopanem – reprezentacyjna ulica miasta, gdzie można kupić regionalne wyroby i skosztować miejscowych smakołyków.
 • Terma Bukowina – baseny wewnętrzne i zewnętrzne. Dodatkowo sauna, jacuzzi i zjeżdżalnie. Temperatura wody w basenach utrzymuje się w granicach 28-36°C.

Opcje

2 osoby – pokój double – HB – do 22.12.2018:

 • 149 zł zamiast 250 zł za 1 noc,
 • 289 zł zamiast 500 zł za 2 noce,
 • 425 zł zamiast 750 zł za 3 noce,
 • 689 zł zamiast 1250 zł za 5 nocy,
 • 939 zł zamiast 1750 zł za 7 nocy.

3 osoby – pokój triple – HB – do 22.12.2018:

 • 225 zł zamiast 345 zł za 1 noc,
 • 439 zł zamiast 690 zł za 2 noce,
 • 649 zł zamiast 1035 zł za 3 noce,
 • 1049 zł zamiast 1725 zł za 5 nocy,
 • 1439 zł zamiast 2415 zł za 7 nocy.

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj