Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Mazury: 1-6 nocy z wyżywieniem i atrakcjami

Mazury: 1-6 nocy dla 2 osób z wyżywieniem HB i atrakcjami w Hotelu Słoneczny Brzeg

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

199 zł

Wartość: 350 zł

Cena: 199 zł

Oszczędzasz: 43%

Oferta z: Polska Groupon

Mazury: 1-6 nocy dla 2 osób z wyżywieniem HB i atrakcjami w Hotelu Słoneczny Brzeg

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Warunki

 • Ważność Groupon ważny do 31.08.2018 (w zależności od opcji). W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z hotelem – nr tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja. Cena za 2 osoby. Rezerwacja Rezerwacja jest konieczna: tel. +48 519 195 595 lub mailowo: recepcja@slonecznybrzeg.mazury.pl. Należy dołączyć zakupiony groupon. Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Modyfikacja z co najmniej 3-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie. Groupony można łączyć w celu przedłużenia pobytu. Dodatkowe informacje Lokalizacja hotelu: Biskupiec, Polska. Brak opłaty klimatycznej. Ważny na pobyt w pokoju double dla 2 osób. Dodatkowe osoby Standardowe obłożenie: 2 osoby. Maks. obłożenie: 2 osoby. Oryginalna wartość w oparciu o pobyt w pokoju double. Ograniczona dostępność dla tych terminów. Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny. Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

Opis szczegółowy

Hotel

Na Warmii istnieje takie miejsce, gdzie można wypocząć w pełnym tego słowa znaczeniu. Cztery kilometry od Biskupca znajduje się Hotel Słoneczny Brzeg, gdzie można spędzić przyjemne chwile.

Dla gości udostępniono komfortowe pokoje z balkonem (większość) i łazienką. Pokoje wyposażone są w telefon, telewizor oraz internet. Dodatkowym atutem jest malowniczy widok (z większości pokojów) na jezioro Dadaj.

Wizyta w restauracji jest okazją do skosztowania dań kuchni polskiej i międzynarodowej, które docenił światowej sławy szef kuchni i krytyk kulinarny Kurt Scheller.

Na terenie hotelu można zorganizować mecz siatkówki. Warto też wybrać się na spływ kajakiem albo wycieczkę rowerową.

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.

Przykładowe atrakcje turystyczne

 • Zamek Kapituły Warmińskiej – średniowieczna siedziba biskupów warmińskich, obecnie zdobi olsztyńską starówkę. Dobrze zachowany zamek mieści Muzeum Warmii i Mazur, jest także siedzibą bractwa rycerskiego.
 • Kamienne „baby” – stojące na dziedzińcu zamku kamienne rzeźby są dziełem Prusów, którzy zamieszkiwali ten teren ponad 700 lat temu.
 • Mrągowo – Góra Czterech Wiatrów położona na półwyspie nad jeziorem Czos jest dobrym punktem widokowym, z którego można podziwiać panoramę miasta i jego okolic.
 • Jezioro Dadaj – jezioro morenowe o rozwiniętej linii brzegowej z licznymi zatokami i półwyspami oraz kilkunastoma wyspami.

Opcje

2 osoby – pokój double – HB – do 30.06.2018:

 • 199 zł zamiast 350 zł za 1 noc,
 • 399 zł zamiast 700 zł za 2 noce,
 • 599 zł zamiast 1050 zł za 3 noce,
 • 949 zł zamiast 1750 zł za 5 nocy.

2 osoby – pokój double – HB – 01.07.2018-31.08.2018:

 • 249 zł zamiast 350 zł za 1 noc,
 • 489 zł zamiast 700 zł za 2 noce,
 • 729 zł zamiast 1050 zł za 3 noce,
 • 1202 zł zamiast 1750 zł za 5 nocy,
 • 1439 zł zamiast 2100 zł za 6 nocy.

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj