Oferta online

350 zł

Wartość: 700 zł

Cena: 350 zł

Oszczędzasz: 50%

Oferta z: Polska InfoBuzer

SUPER PRZEGLĄDARKA MEDYCZNA - AKTYWUJ ZDROWIE!!!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • ­ Okazyjna cena zamieszczenia danych na cały rok!W jednej cenie zamieszczenie wszystkich danych!Wąski zakres działalności!Rozbudowana lista podkategorii!Prosta w obsłudze strona!Oferta limitowana!Kliknij Kup Teraz!

Warunki

  • ­Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:Aktywuj Zdrowie - przeglądarka medyczna.Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:Po zakupie kuponu Infobuzer skontaktuj się telefonicznielub poprzez wysłanie e-maila na adres wskazany w kuponie (zakładka - adres firmy).Podczas rozmowy powołaj się na kupon Infobuzer.plJedna osoba może wykorzystać dowolną liczbę kuponów.Ważność kuponu: 3 miesiące od daty zakupu.­

Opis szczegółowy

­Aktywuj Zdrowie to nowo powstała przeglądarka medyczna w której pacjenci/klienci mogą w prosty i szybki sposób znaleźć osobę, firmę, organizację, która wpłynie na poprawę stanu ich zdrowia.Aktywuj Zdrowie to jedyna taka przeglądarka, która skupia tylko i wyłącznie działalności opierające się o poprawę zdrowia. Dodanie firmy, organizacji do bazy w postaci wizytówki jest równoznaczne z promowaniem na stronie www.aktywujzdrowie.pl jak również na facebooku strony.Plusy zamieszczenia danych w przeglądarce Aktywuj Zdrowie:1. Niska cena zamieszczenia danych na cały rok.2. W jednej cenie zamieszczenie wszystkich poniższych danych:- Nazwa i logo firmy- Adres firmy- Telefon- Strona www- Odnośnik do facebooka- Kategorie i podkategorie bez ograniczeń- Godziny otwarcia- Znacznik czy firma ma kontrakt z NFZ- Znacznik czy firma ma dojazd do pacjenta/klienta- Opis działalności – liczba słów nieograniczona- Mapka dojazdu- Zdjęcia – brak ograniczeń- Kompatybilność strony z urządzeniami mobilnymi3. Wąski zakres działalności – w prosty sposób pacjent/ klient może trafić do danej firmy świadczącej usługi w celu poprawienia stanu zdrowia (nie znajdziemy w niej innych branży np. mechanika, budowlanka itp.)4. Rozbudowana lista podkategorii, dzięki czemu każdy w szczegółowy sposób może określić czym się zajmuje, oraz każdy pacjent, klient może wybrać interesującą go firmę.5. Prosta w obsłudze strona – każdy pacjent, klient w łatwy sposób może znaleźć interesującego specjalistę, firmę w swoim regionie.6. Tylko w Aktywuj Zdrowie pacjenci, klienci mogą w szybki sposób znaleźć firmy, które prowadzą dojazd do domu, jak również miejsca mające kontrakt z NFZ.7. Przejrzysta i łatwa w obsłudze strona- podczas wyszukiwania już w podstawowym wyświetleniu wizytówek pacjent, klient widzi wszystkie potrzebne dane, a wchodząc na wybraną wizytówkę widzi wersję rozszerzoną zawierającą pełne dane i odnośniki do strony ifacebooka klienta.8. Dzięki znacznikom facebook na wizytówce każda osoba od razu może przejść i polubić Państwa facebooka.9. Nie ma ukrytych kruczków w umowie - podpisują Państwo umowę tylko na rok. Umowa nie przechodzi automatycznie na kolejne lata, tylko przed upływem terminu publikacji dostają Państwo list z umową na kolejny rok i sami Państwo decydują czy chcą przedłużyć współpracę czy też nie.10. Z przeglądarki korzystają nie tylko pacjenci, klienci ale również firmy mające w niej wizytówkę np.  lekarze, fizjoterapeuci, siłownie, ponieważ w zakładce sklepy można znaleźć hurtownie medyczne, wyposarzenie i sprzęt do gabinetów, siłowni itd.Te wszystkie cechy podane u góry wyróżniają nas w internecie ponieważ praktycznie żadna wyszukiwarka nie ma takich korzyści, kryteriów, ceny za zamieszczenie tak szczegółowo wykonanej wizytówki. 

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Pt, 2 List 2018 00:00:00 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj