Oferta online

249 zł

Wartość: 249 zł

Cena: 249 zł

Oszczędzasz: b/d

249 zł za weekendową wycieczkę do Grodna z przejazdem ekskluzywnym autokarem klasy Platinum! Zobacz jedno z najciekawszych miast na Białorusi!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja - na adres megawakacje@gmail.com należy wysłać dane niezbędne do dokonania rezerwacji. W odpowiedzi zostanie przesłana umowa, którą należy podpisać i odesłać wraz z kuponem w załączeniu.
  • 1 kupon = 2-dniowa wycieczka dla 1 osoby do Grodna w terminie 25-26.08.2018 r. W cenie kuponu: przejazd autokarem klasy Platinum, zwiedzanie z przewodnikiem według programu, zestaw słuchawkowy, opieka pilota.
  • Dodatkowo płatne obowiązkowo w autokarze: ubezpieczenie KL, NNW - 10 zł,  Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł, opłaty przewodnickie i lokalne - 10 EUR.
  • Oferta obejmuje wyjazd z Warszawy. Wyjazdy z innych miast za dopłatą: Łódź - 30 zł, Konin - 50 zł, Poznań - 70 zł.

Opis szczegółowy

Weekendowy wyjazd do Grodna autokarem klasy Platinum! Wyjazdy z kilku największych miast Polski!Odkryjcie jedno z najciekawszych miast na Białorusi z wieloma interesującymi zabytkami!Zwiedzanie z przewodnikiem, zestaw słuchawkowy oraz opieka pilota w cenie kuponu!   Kupon obejmuje:przejazd autokarem w terminie 25-26.08.2018 r., zwiedzanie z przewodnikiem według programu,zestaw słuchawkowy,opiekę pilota.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Pon, 16 Lip 2018 23:59:00 +0200

Kup teraz

Adres

MEGA-WAKACJE ul. Nadwiślańska 30, Nowy Dwór Mazowiecki

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj