Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Zakopane: 3, 4, 5 lub 7 dni dla 2 osób z wyżywieniem w Willi Janina

Wakacje w Zakopanem! Od 365 zł za 3, 4, 5 lub 7 dni dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacjami z deserami w Willi Janina! Karta Tatrzańska dająca wiele atrakcyjnych zniżek w cenie!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

389 zł

Wartość: 389 zł

Cena: 389 zł

Oszczędzasz: b/d

Wakacje w Zakopanem! Od 365 zł za 3, 4, 5 lub 7 dni dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacjami z deserami w Willi Janina! Karta Tatrzańska dająca wiele atrakcyjnych zniżek w cenie!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Kupon ważny od 1.07 do 31.08.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Doba hotelowa trwa od godziny 15 do godziny 10.
  • Na terenie obiektu znajduje się bezpłatny parking.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu - tel. 602 367 427 lub 18 20 196 06.
  • 1 kupon = 3 dni (2 noce) lub 4 dni (3 noce) lub 5 dni (4 noce) lub 7 dni (6 nocy) dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacjami z deserem w pokoju z łazienką, TV, czajnikiem i WiFi. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.
  • Pobyt dzieci do 4 lat (śpiących z rodzicami) - bezpłatny, dzieci 4-10 lat: dostawka 55 zł/dobę ze śniadaniem i obiadokolacją.
  • Opłata klimatyczna dodatkowo płatna - 2 zł/os./dobę.
  • W cenie kuponu Karta Tatrzańska na czas pobytu.

Opis szczegółowy

Spokojna dzielnica Zakopanego, niedaleko szlaków turystycznych, wśród pięknych krajobrazów!Pokoje z łazienkami, TV i internetem, pyszna domowa kuchnia oraz dostęp do sali gier i zabaw!Dodatkowo Karta Tatrzańska upoważniająca do wielu zniżek na atrakcje w okolicy!  Do wyboru macie:3 dni (2 noce) dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacjami za 389 zł,4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacjami za 579 zł,5 dni (4 noce) dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacjami za 775 zł,7 dni (6 nocy) dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacjami za 1149 zł.  Zakopane to przede wszystkim idealne miejsce wypadowe w Tatry! Tu swój początek ma większość najciekawszych szlaków turystycznych. To także miejsce dla amatorów nocnego życia. Urokliwe knajpki, regionalne restauracje, klimatyczne puby i wiele innych miejsc, które konieczne należy odwiedzić!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Willa Janina ul. Stachonie 30, Zakopane

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.