Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Litwa: weekendowa wycieczka Wilna

299 zł za weekendową wycieczkę do Wilna z przejazdem ekskluzywnym autokarem klasy Platinum! Przeżyj niezapomniane chwile w stolicy Litwy!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

299 zł

Wartość: 299 zł

Cena: 299 zł

Oszczędzasz: b/d

299 zł za weekendową wycieczkę do Wilna z przejazdem ekskluzywnym autokarem klasy Platinum! Przeżyj niezapomniane chwile w stolicy Litwy!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • 1 kupon = 3-dniowa wycieczka dla 1 osoby do Wilna w terminie 3-6.08.2018 r. W cenie kuponu: przejazd autokarem klasy Platinum, zwiedzanie z przewodnikiem według programu, zestaw słuchawkowy, opieka pilota.
  • Dodatkowo płatne obowiązkowo w autokarze: ubezpieczenie KL, NNW - 10 zł,  Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł, opłaty przewodnickie i lokalne - 10 EUR.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja - na adres megawakacje@gmail.com należy wysłać dane niezbędne do dokonania rezerwacji. W odpowiedzi zostanie przesłana umowa, którą należy podpisać i odesłać wraz z kuponem w załączeniu.
  • Oferta obejmuje wyjazd z Warszawy. Wyjazdy z innych miast za dopłatą: Konin, Poznań - 50 zł, Łódź - 30 zł.

Opis szczegółowy

Weekendowy wyjazd do Wilna autokarem klasy Platinum! Wyjazdy z kilku największych miast Polski!Zobacz niezwykłe zabytki wpisane na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO!Zwiedzanie stolicy Litwy, zestaw słuchawkowy oraz opieka pilota w cenie kuponu!  Wilno jest jednym z najpiękniejszych miast Starego Kontynentu, w którym dziedzictwo historyczne łączy się z nowoczesnością. Miasto ma jedną z największych w Europie starówek i wiele niezwykłych zabytków, wpisanych na listę światowego dziedzictwa kulturalnego.  Kupon obejmuje:przejazd autokarem w terminie 3-6.08.2018 r., zwiedzanie z przewodnikiem według programu,zestaw słuchawkowy,opiekę pilota.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

MEGA-WAKACJE ul. Nadwiślańska 30, Nowy Dwór Mazowiecki

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj