Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Połczyn-Zdrój: 1-7 nocy z wyżywieniem i zabiegami

Połczyn-Zdrój: 1-7 nocy dla 1 lub 2 osób z wyżywieniem HB, zabiegami i więcej w Pensjonacie Hopferówka

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

119 zł

Wartość: 200 zł

Cena: 119 zł

Oszczędzasz: 41%

Oferta z: Polska Groupon

Połczyn-Zdrój: 1-7 nocy dla 1 lub 2 osób z wyżywieniem HB, zabiegami i więcej w Pensjonacie Hopferówka

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Warunki

 • Ważność Groupon ważny do 30.09.2018. Pobyty na 7 nocy obowiązują od niedzieli do niedzieli. W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z hotelem – nr tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja. Cena za 1 lub 2 osoby. Rezerwacja Rezerwacja jest konieczna: tel. +48 504 484 630 lub mailowo: hopferowka@wp.pl. Należy dołączyć zakupiony groupon. Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Modyfikacja z co najmniej 5-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie. Groupony można łączyć w celu przedłużenia pobytu. Pobyt na 1 noc jest ograniczony – 1 osoba może kupić maks. 1 groupon. Dodatkowe informacje Lokalizacja hotelu: Połczyn-Zdrój, Polska. Opłata klimatyczna: powyżej jednego dnia płatne 4,30 zł/osoba/doba, płatne na miejscu. Ważny na pobyt w pokoju standard dla 1 lub 2 osób. Dodatkowe osoby Maks. 1 dodatkowe łóżko/łóżeczko dziecięce w pokoju standard. Dziecko do 4 lat (włącznie) ze śniadaniem: bezpłatnie. Dziecko w wieku 5-12 lat (włącznie) z wyżywieniem HB: 50 zł/doba. Dziecko w wieku 13-16 lat z wyżywieniem HB: 70 zł/doba. Oryginalna wartość w oparciu o pobyt w pokoju standard. Ograniczona dostępność dla tych terminów. Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny. Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

Opis szczegółowy

Pensjonat

Malownicze okolice Pojezierza Drawskiego to miejsce na relaksujący, leczniczy wypoczynek. W Pensjonacie Hopferówka w Połczynie-Zdroju, oprócz samego wypoczynku, na gości czeka pakiet zabiegów zdrowotnych i relaksacyjnych.

Kameralny obiekt położony jest w znanym leczniczym kurorcie, wśród lasów i jezior Pomorza Zachodniego. Pokoje z łazienkami wyposażone są w telewizję satelitarną, telefony, sejfy i lodówki. Na miejscu znajduje się także bar z drinkami oraz restauracja serwująca przede wszystkim dania kuchni polskiej.

Warto podkreślić, że pensjonat zdobył kilka liczących się nagród w konkursach budowlanych, m.in. w Konkursie Modernizacja Roku 2004. Ponadto należy do sieci Land-gut-Hotels, która zrzesza prywatne hotele o specyfice wiejskiej, leżące na mało zurbanizowanych obszarach, w otoczeniu natury.

Obiekt dysponuje też bazą do wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych, relaksacyjnych i odnowy biologicznej.

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.

Przykładowe atrakcje turystyczne

 • Stare Miasto – powstałe w XIV wieku, przebudowane na przełomie XVIII-XIX wieku.
 • Neogotycki kościół Niepokalanego Poczęcia NMP – wybudowany w XIX wieku na miejscu kościoła gotyckiego. Do dziś znajdują się w nim zabytki z XVI i XVII wieku.
 • Pałac „Zamek” – barokowy pałac z gotyckimi piwnicami, datowanymi na początek XVI wieku.
 • Park Zdrojowy – założony na początku XIX wieku, w stylu francuskim i naturalistycznym, z ciekawym ogrodem dendrologicznym (z ok. 60 gatunkami drzew i krzewów).
 • “Szlak Zwiniętych Torów” – ścieżka rowerowa dawnym nasypem kolejowym o dł. 24 km. łącząca Połczyn- Zdrój ze Złocieńcem. Istnieje również możliwość wypożyczenia rowerów.

Opcje

1 osoba – pokój 1-os. – HB – do 30.09.2018

 • 119 zł zamiast 200 zł za 1 noc
 • 239 zł zamiast 450 zł za 2 noce
 • 359 zł zamiast 675 zł za 3 noce
 • 579 zł zamiast 1125 zł za 5 nocy
 • 785 zł zamiast 1575 zł za 7 nocy

2 osoby – pokój 2-os. – HB – do 30.09.2018

 • 199 zł zamiast 320 zł za 1 noc
 • 439 zł zamiast 740 zł za 2 noce
 • 649 zł zamiast 1110 zł za 3 noce
 • 1049 zł zamiast 1850 zł za 5 nocy
 • 1445 zł zamiast 2590 zł za 7 nocy

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj