Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Krynica Zdrój: 7 dni dla 1 osoby z pełnym wyżywieniem i codziennymi zabiegami rehabilitacyjnymi

Wczasy zdrowotne w górach! 719 zł zamiast 1200 zł za 7 dni z pełnym wyżywieniem, codziennymi zabiegami rehabilitacyjnymi oraz całodobową opieką medyczną w Krynicy Zdrój!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

719 zł

Wartość: 1200 zł

Cena: 719 zł

Oszczędzasz: 40%

Wczasy zdrowotne w górach! 719 zł zamiast 1200 zł za 7 dni z pełnym wyżywieniem, codziennymi zabiegami rehabilitacyjnymi oraz całodobową opieką medyczną w Krynicy Zdrój!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • 1 kupon = 7 dni (6 nocy) dla 1 osoby w pokoju 2-osobowym z łazienką, TV i WiFi.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu - tel. 608 855 980 lub 18 477 74 93.
  • Kupon ważny do 30.09.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Doba hotelowa trwa od godziny 12 do godziny 11.
  • W cenie kuponu: pełne wyżywienie - min. 3 posiłki dziennie, skomponowane przez dietetyka, rehabilitacja 6 dni w tygodniu - min. 5 zabiegów dziennie, całodobowa opieka medyczna, konsultacje lekarzy specjalistów oraz parking.

Opis szczegółowy

Wczasy zdrowotne wśród górskich krajobrazów! Komfortowe pokoje z łazienką, TV i internetem WiFi!Codzienne posiłki skomponowane przez dietetyka! Całodobowa opieka medyczna!Konsultacje lekarzy specjalistów i zabiegi rehabilitacyjne indywidualnie dobierane przez lekarza!  Pakiet dla 1 osoby obejmuje:6 noclegów w pokoju 2-osobowym z łazienką, TV i internetem,pełne wyżywienie: minimum 3 posiłki dziennie, skomponowane przez dietetyka,rehabilitację 6 dni w tygodniu - co najmniej 5 zabiegów dziennie, indywidualnie dobieranych przez lekarza prowadzącego,całodobową opiekę lekarską i pielęgniarską,konsultacje lekarzy specjalistów z zakresu: rehabilitacji medycznej, ortopedii, neurologii, leczenia bólu, reumatologii, endokrynologii, diabetologii, kardiologii, pulmonologii, otolaryngologii, okulistyki, psychiatrii, psychoterapii, neurologopedii.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

NZOZ w Krynicy-Zdroju ul. Reymonta 21, Krynica-Zdrój

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.