Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Mazury: 1-7 nocy z wyżywieniem

Mazury: 1-7 nocy dla 2 osób z wyżywieniem HB i więcej w Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym Wellavil

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

235 zł

Wartość: 320 zł

Cena: 235 zł

Oszczędzasz: 27%

Oferta z: Polska Groupon

Mazury: 1-7 nocy dla 2 osób z wyżywieniem HB i więcej w Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym Wellavil

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Warunki

 • Ważność Groupon ważny do 30.09.2018. W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z hotelem – nr tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja. Cena za 2 osoby. Rezerwacja Przed zakupem grouponu należy skontaktować się z recepcją w celu potwierdzenia dostępności wybranych terminów. Rezerwacja jest konieczna: tel. +48 23 696 10 40 lub mailowo: recepcja@wellavil.pl. Należy dołączyć zakupiony groupon. Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Modyfikacja z co najmniej 7-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie. Groupony można łączyć w celu przedłużenia pobytu. Dodatkowe informacje Lokalizacja hotelu: Lidzbark, Polska. Brak opłaty klimatycznej. Ważny na pobyt w pokoju Well Standard lub domku Well Nature (zależnie od decyzji hotelu) dla 2 osób. Dodatkowe osoby Standardowe obłożenie: 2 osoby (pokój Well Standard i domek Well Nature) Maks. obłożenie: 2 osoby + 1 dziecko (pokój Well Standard), 4 osoby (domek Well Nature). Dziecko do 3 lat śpiące w łóżku z rodzicami: bezpłatnie. Dziecko do 3 lat śpiące na dostawce: 80 zł z benefitami. Dziecko 4-12 lat śpiące na dostawce: 80 zł z benefitami. Oryginalna wartość w oparciu o pobyt w pokoju Well Standard lub domku Well Nature. Ograniczona dostępność dla tych terminów. Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny. Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

Opis szczegółowy

Ośrodek

Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne Wellavilto to dogodnie usytuowany kompleks w południowo-zachodniej części województwa warmińsko-mazurskiego. Teren otoczony jest przez lasy, jeziora i rzeki, dzięki czemu jest odpowiednim miejscem na wypoczynek.

Do dyspozycji gości oddane zostały pokoje w dwóch budynkach (Well Comfort i Well Standard), a także domki z bali drewnianych Well Nature oraz domki Well Economy.

Tutejsza restauracja serwuje dania odpowiadające porom roku. Potrawy reprezentują zarówno kuchnię polską, jak i europejską, a tworzone są według nowatorskiej interpretacji szefa kuchni.

Na terenie ośrodka czekają takie atrakcje, jak np. kręgielnia, bilard, korty tenisowe, siłownia i wiele więcej.

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.

Przykładowe atrakcje turystyczne

 • Parki miejskie w Działdowie – w jednym z nich znajduje się dąb szypułkowy, który uznany został za pomnik przyrody.
 • Olsztyn – mieści się tu Muzeum Warmii i Mazur oraz Zamek Kapituły Warmińskiej – średniowieczna siedziba biskupów warmińskich, która zdobi starówkę.
 • Mława – warto zobaczyć liczne zabytki, m.in. ratusz, kamienice z elementami dekoracji secesyjnych z początku XX w., Halę Targową z 1912 r., Spichlerz Obywatelski, Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej.
 • Pole bitwy pod Grunwaldem – znajdują się tutaj m.in. ruiny kaplicy pobitewnej, pozostałości Pomnika Grunwaldzkiego, Kamień Jungingena oraz muzeum.
 • Gotycki zamek krzyżacki w Nidzicy oraz wioska garncarska w Kamionce.

Opcje

2 osoby – pokój Well Standard lub domek Well Nature – HB – do 30.09.2018:

 • 235 zł zamiast 320 zł za 1 noc,
 • 459 zł zamiast 640 zł za 2 noce,
 • 649 zł zamiast 960 zł za 3 noce,
 • 1049 zł zamiast 1600 zł za 5 nocy,
 • 1449 zł zamiast 2240 zł za 7 nocy.

2 osoby – pokój Well Standard lub domek Well Nature – HB – do 30.09.2018 – butelka wina na pobyt:

 • 259 zł zamiast 370 zł za 1 noc,
 • 479 zł zamiast 690 zł za 2 noce,
 • 669 zł zamiast 1010 zł za 3 noce,
 • 1069 zł zamiast 1650 zł za 5 nocy,
 • 1469 zł zamiast 2290 zł za 7 nocy.

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj