Oferta online

199 zł

Wartość: 239 zł

Cena: 199 zł

Oszczędzasz: 17%

Oferta z: Polska Groupon

Wieliczka: pokój double lub twin dla 2 osób ze śniadaniami lub wyżywieniem w Hotelu Lenart 4*

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Warunki

  • * Cena jest za zakwaterowanie (pokój double lub twin), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji i anulacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Brak opłaty klimatycznej. * Hotel jest odpowiedzialny przed kupującym wyłącznie za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH.

Opis szczegółowy

Hotel

Słynną na całym świecie Kopalnię Soli w Wieliczce corocznie odwiedza ponad milion turystów. Położony w odległości niedługiego spaceru od kopalni Hotel Lenart 4* oferuje pełen komfortu wypoczynek w tym wyjątkowym mieście.

Do dyspozycji gości są designerskie i przestronne pokoje, w których można poczuć się jak w domu. Każdy z nich posiada indywidualną i charakterystyczną łazienkę. Wszystkie wyposażone są w klimatyzację i duże telewizory LCD z szeroką ofertą programów satelitarnych. Ponadto w pokojach typu standard znajduje się zestaw do parzenia kawy lub herbaty.

Hotelowa restauracja Pod Kominem przyciąga niepowtarzalnym smakiem potraw kuchni słowiańskiej i międzynarodowej. Znajduje się dosłownie pod 46-metrowym kominem, jednej z najwyższych budowli Wieliczki. Na gości czekają smakowite śniadania i obiadokolacje.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Kopalnia Soli – najstarszy zakład produkcyjny na ziemiach polskich działa od XIII wieku. W 1976 roku kopalnia wpisana została do krajowego rejestru zabytków. Dwa lata później dostąpiła zaszczytu wpisania na pierwszą listę UNESCO.
  • Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka – mieści się w gotyckim Zamku Żupnym, skąd przed wiekami zarządzano kopalnią. W muzealnych komnatach na turystów czekają wystawy solniczek, wystawy stałe i czasowe, a na dziedzińcu baszta gotycka i najstarszy odkryty szyb kopalniany pochodzący z XIII wieku. Zamek Żupny również został wpisany na listę UNESCO – nastąpiło to w 2013 roku. Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka posiada unikatową ekspozycję podziemną w kopalni soli, która obrazuje zmiany w technice wydobycia soli na przestrzeni wieków i prezentuje oryginalne urządzenia górnicze używane na przestrzeni wieków, w tym budzące podziw kieraty konne.
  • Uzdrowisko – w Kopalni Soli „Wieliczka” – na głębokości 135 metrów w wyjątkowej scenerii solnych komór Jeziora Wessel i Stajni Gór Wschodnich prowadzona jest aktywna rehabilitacja układu oddechowego. Z autorskiego programu pod okiem profesjonalistów (lekarzy, fizjoterapeutów oraz pielęgniarek) korzystają chorzy na astmę, z nawracającymi infekcjami górnych i dolnych dróg oddechowych oraz alergiami. Powietrze pozbawione zanieczyszczeń i alergenów, bogate w mikroelementy, o stałej temperaturze i wysokiej wilgotności, wolne od szkodliwego promieniowania tworzy unikatowy mikroklimat, dzięki któremu można poprawić kondycję zdrowotną, odnaleźć równowagę psychofizyczną i zregenerować organizm.
  • Zamek Królewski w Niepołomicach – zbudowany przez Kazimierza Wielkiego obiekt datowany jest na XIV wiek. Zwiedzający mogą podziwiać gotyckie i renesansowe piwnice oraz Muzeum Książąt Czartoryskich w Krakowie. Znajduje się tu także fascynująca przyrodnicza wystawa fotograficzna z kolekcji Włodzimierza Puchalskiego. Po południowej zaś stronie zamku znajduje się Ogród Królowej Bony, po którym można spacerować.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Pon, 2 Lip 2018 21:59:59 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj