Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Wieliczka: pokój double lub twin z wyżywieniem

Wieliczka: pokój double lub twin dla 2 osób ze śniadaniami lub wyżywieniem w Hotelu Lenart 4*

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

199 zł

Wartość: 239 zł

Cena: 199 zł

Oszczędzasz: 17%

Oferta z: Polska Groupon

Wieliczka: pokój double lub twin dla 2 osób ze śniadaniami lub wyżywieniem w Hotelu Lenart 4*

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Warunki

  • * Cena jest za zakwaterowanie (pokój double lub twin), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji i anulacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Brak opłaty klimatycznej. * Hotel jest odpowiedzialny przed kupującym wyłącznie za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH.

Opis szczegółowy

Hotel

Słynną na całym świecie Kopalnię Soli w Wieliczce corocznie odwiedza ponad milion turystów. Położony w odległości niedługiego spaceru od kopalni Hotel Lenart 4* oferuje pełen komfortu wypoczynek w tym wyjątkowym mieście.

Do dyspozycji gości są designerskie i przestronne pokoje, w których można poczuć się jak w domu. Każdy z nich posiada indywidualną i charakterystyczną łazienkę. Wszystkie wyposażone są w klimatyzację i duże telewizory LCD z szeroką ofertą programów satelitarnych. Ponadto w pokojach typu standard znajduje się zestaw do parzenia kawy lub herbaty.

Hotelowa restauracja Pod Kominem przyciąga niepowtarzalnym smakiem potraw kuchni słowiańskiej i międzynarodowej. Znajduje się dosłownie pod 46-metrowym kominem, jednej z najwyższych budowli Wieliczki. Na gości czekają smakowite śniadania i obiadokolacje.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Kopalnia Soli – najstarszy zakład produkcyjny na ziemiach polskich działa od XIII wieku. W 1976 roku kopalnia wpisana została do krajowego rejestru zabytków. Dwa lata później dostąpiła zaszczytu wpisania na pierwszą listę UNESCO.
  • Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka – mieści się w gotyckim Zamku Żupnym, skąd przed wiekami zarządzano kopalnią. W muzealnych komnatach na turystów czekają wystawy solniczek, wystawy stałe i czasowe, a na dziedzińcu baszta gotycka i najstarszy odkryty szyb kopalniany pochodzący z XIII wieku. Zamek Żupny również został wpisany na listę UNESCO – nastąpiło to w 2013 roku. Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka posiada unikatową ekspozycję podziemną w kopalni soli, która obrazuje zmiany w technice wydobycia soli na przestrzeni wieków i prezentuje oryginalne urządzenia górnicze używane na przestrzeni wieków, w tym budzące podziw kieraty konne.
  • Uzdrowisko – w Kopalni Soli „Wieliczka” – na głębokości 135 metrów w wyjątkowej scenerii solnych komór Jeziora Wessel i Stajni Gór Wschodnich prowadzona jest aktywna rehabilitacja układu oddechowego. Z autorskiego programu pod okiem profesjonalistów (lekarzy, fizjoterapeutów oraz pielęgniarek) korzystają chorzy na astmę, z nawracającymi infekcjami górnych i dolnych dróg oddechowych oraz alergiami. Powietrze pozbawione zanieczyszczeń i alergenów, bogate w mikroelementy, o stałej temperaturze i wysokiej wilgotności, wolne od szkodliwego promieniowania tworzy unikatowy mikroklimat, dzięki któremu można poprawić kondycję zdrowotną, odnaleźć równowagę psychofizyczną i zregenerować organizm.
  • Zamek Królewski w Niepołomicach – zbudowany przez Kazimierza Wielkiego obiekt datowany jest na XIV wiek. Zwiedzający mogą podziwiać gotyckie i renesansowe piwnice oraz Muzeum Książąt Czartoryskich w Krakowie. Znajduje się tu także fascynująca przyrodnicza wystawa fotograficzna z kolekcji Włodzimierza Puchalskiego. Po południowej zaś stronie zamku znajduje się Ogród Królowej Bony, po którym można spacerować.

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj