Oferta online

399 zł

Wartość: 399 zł

Cena: 399 zł

Oszczędzasz: b/d

Od 399 zł za weekendową wycieczkę do Budapesztu z przejazdem ekskluzywnym autokarem klasy Platinum! Zakochaj się w stolicy Węgier!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • 1 kupon = 3-dniowa wycieczka do Budapesztu dla 1 osoby w terminie 20-22.07.2018 r. W cenie kuponu: przejazd autokarem klasy Platinum lub Platinum Plus, zwiedzanie z przewodnikiem według programu, zestaw słuchawkowy, opieka pilota.
  • Dodatkowo płatne obowiązkowo w autokarze: ubezpieczenie KL, NNW - 10 zł,  Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł, opłaty przewodnickie i lokalne - 15 EUR.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja - na adres megawakacje@gmail.com należy wysłać dane niezbędne do dokonania rezerwacji. W odpowiedzi zostanie przesłana umowa, którą należy podpisać i odesłać wraz z kuponem w załączeniu.

Opis szczegółowy

Weekendowy wyjazd do Budapesztu autokarem klasy Platinum lub Platinum Plus z wyżywieniem!Wyjazdy z kilku największych miast Polski - wybierz najdogodniejsze dla siebie!Zwiedzanie stolicy Węgier, zestaw słuchawkowy oraz opieka pilota w cenie kuponu!  Do wyboru masz 2 opcje:wycieczka do Budapesztu dla 1 osoby autokarem klasy Platinum za 399 zł,wycieczka do Budapesztu dla 1 osoby autokarem klasy Platinum Plus za 499 zł.  Kupon obejmuje:przejazd autokarem w terminie 20-22.07.2018 r., zwiedzanie z przewodnikiem według programu,zestaw słuchawkowy,opiekę pilota.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Nd, 27 Maj 2018 23:59:00 +0200

Kup teraz

Adres

MEGA-WAKACJE ul. Nadwiślańska 30, Nowy Dwór Mazowiecki

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.