Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Lizbona: 3-4 dni dla 2 osób w Hotelu Travel Park Lisboa***

Weekend w niezwykłej stolicy Portugalii! Od 999 zł zamiast 1640 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w Hotelu Travel Park Lisboa***!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

999 zł

Wartość: 1640 zł

Cena: 999 zł

Oszczędzasz: 39%

Weekend w niezwykłej stolicy Portugalii! Od 999 zł zamiast 1640 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w Hotelu Travel Park Lisboa***!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Kupon ważny od 12.05 do 31.10.2018 r.
  • Dostawka - 35 EUR/os./dobę.
  • Parking płatny - 10 EUR/dzień.
  • 1 kupon = 3 dni (2 noce) lub 4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami w pokoju 2-osobowym Superior z łazienką. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.
  • Opłata lokalna - 1 EUR/os/dzień.
  • Kupon należy wymienić na voucher hotelowy w ciągu 8 dni od  zakupu na http://reservation.hotelvoucheronline.com, wpisując kod oraz ID kuponu. W odpowiedzi, na podany w formularzu adres mailowy, zostanie przesłany voucher z instrukcją rezerwacji pokoju.
  • Modyfikacja i anulowanie potwierdzonej rezerwacji jest możliwa na 5 dni przed planowanym przyjazdem, w przeciwnym razie kupon uznaje się za wykorzystany.

Opis szczegółowy

Zakochajcie się w niezwykłej stolicy Portugalii! Spędźcie niesamowity weekend niezależnie od pory roku!Hotel położony w doskonałej lokalizacji - tylko kilka minut od samego centrum Lizbony!W cenie kuponu pobyt w klimatyzowanych pokojach z łazienką, TV i WiFi! Codziennie obfite śniadania!  Do wyboru macie:3 dni (2 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 999 zł zamiast 1640 zł,4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 1498 zł zamiast 2460 zł.   Lizbona jest jedną z najbardziej wysuniętych na zachód i jedną z najmniejszych stolic europejskich. Umiejscowiona jest na 7 wzgórzach, nad rzeką Tag, która wpada do Oceanu Atlantyckiego. Do tego niesamowitego miasta można się wybrać w dowolnym okresie, czemu z pewnością sprzyja pogoda – gorące lata i łagodne zimy kuszą turystów z całej Europy. Lizbońskie zaułki, piękne wąskie uliczki, cenne budowle, zabytkowe balkony i ściany z płytek ceramicznych oraz wyśmienita kuchnia sprawią, że zakochacie się w stolicy Portugalii!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Hotel Travel Park Lisboa*** Avenida Almirante Reis 64, Arroios, 1150-020 Lizbona

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj