Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Pomorze: pokój double z wyżywieniem

Pomorze: pokój double dla 2 osób ze śniadaniami lub z wyżywieniem HB w Zamku Jan III Sobieski

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

189 zł

Wartość: 306 zł

Cena: 189 zł

Oszczędzasz: 38%

Oferta z: Polska Groupon

Pomorze: pokój double dla 2 osób ze śniadaniami lub z wyżywieniem HB w Zamku Jan III Sobieski

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Warunki

  • * Cena jest za zakwaterowanie (pokój double), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Anulowanie rezerwacji na min. 14 dni przed zameldowaniem, w przeciwnym wypadku opłata za rezerwację nie podlega zwrotowi. Rezerwacja dokonywana na mniej niż 14 dni przed przyjazdem nie podlega zwrotowi. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Brak opłaty klimatycznej. * Hotel jest odpowiedzialny przed kupującym wyłącznie za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH.

Opis szczegółowy

Zamek

Pałacowe wnętrza, niezwykła atmosfera minionych wieków i otoczenie zabytkowego parku – to i wiele więcej proponuje gościom Zamek Jan III Sobieski położony w Rzucewie, nad Zatoką Pucką.

Obiekt oddaje do dyspozycji gości eleganckie pokoje i apartamenty wyposażone w stylowe meble, łazienkę z prysznicem, telewizję i telefon. Pokoje w standardzie ecco pozwalają na wypoczynek bez odbiorników telewizyjnych.

Restauracja serwuje dania kuchni europejskiej, ze szczególnym uwzględnieniem rodzimych specjałów. Wśród proponowanych atrakcji są zaś m.in. spacery po ogrodzie, gra w siatkówkę, wycieczki rowerowe czy jazda konna.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Pałac w stylu neogotyckim – kompleks parkowo-pałacowy zaadaptowany na obiekt hotelowy sam w sobie stanowi wielką atrakcję; wybudowany został przez rodzinę Belowów.
  • Głazy narzutowe Dwunastu Apostołów – pomnik przyrody zlokalizowany nad brzegiem Zatoki Puckiej.
  • Cypel Rzucewski – przylądek nad Zatoką Pucką, na obszarze Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. W pobliżu rozciąga się piękna i niezwykle atrakcyjna turystycznie plaża.

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj