Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Kraków: 3-4 dni dla 2 osób w hotelu Armon Residence

Od 619 zł zamiast 880 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w hotelu Armon Residence na krakowskim Kazimierzu! Komfortowy wypoczynek na najwyższym poziomie!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

619 zł

Wartość: 880 zł

Cena: 619 zł

Oszczędzasz: 30%

Od 619 zł zamiast 880 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w hotelu Armon Residence na krakowskim Kazimierzu! Komfortowy wypoczynek na najwyższym poziomie!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Dodatkowa osoba w pokoju - 26 EUR/dobę.
  • Kupon należy wymienić na voucher hotelowy w ciągu 8 dni od  zakupu na http://register.hotelvoucheronline.com, wpisując kod oraz ID kuponu. W odpowiedzi, na podany w formularzu adres mailowy, zostanie przesłany voucher z instrukcją rezerwacji pokoju.
  • 1 kupon = 3 dni (2 noce) lub 4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami w pokoju 2-osobowym z łazienką, TV i WiFi. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.
  • Kupon ważny do 31.10.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Modyfikacja i anulowanie potwierdzonej rezerwacji jest możliwe na 10 dni przed planowanym przyjazdem, w przeciwnym razie kupon uznaje się za wykorzystany.

Opis szczegółowy

Dogodna lokalizacja na krakowskim Kazimierzu, obok Starego Miasta! Świetna baza wypadowa do zwiedzania!Eleganckie pokoje z łazienką, lodówką, TV oraz dostępem do WiFi! Codziennie śniadania w formie bufetu!Kupony można łączyć w dłuższe pobyty! Już dziś zaplanujcie urlop w magicznym Krakowie!  Do wyboru macie:3 dni (2 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 619 zł zamiast 880 zł,4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 889 zł zamiast 1320.   Urokliwe uliczki Starego Miasta, kameralne knajpki i restauracje, wyjątkowy klimat Wawelu, szaleństwa do białego rana w licznych klubach nocnych - to wszystko czeka na Was w magicznym Krakowie!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Armon Residence Plac Bawół 4, Kraków

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj