Oferta online

619 zł

Wartość: 880 zł

Cena: 619 zł

Oszczędzasz: 30%

Od 619 zł zamiast 880 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w hotelu Armon Residence na krakowskim Kazimierzu! Komfortowy wypoczynek na najwyższym poziomie!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Dodatkowa osoba w pokoju - 26 EUR/dobę.
  • Kupon należy wymienić na voucher hotelowy w ciągu 8 dni od  zakupu na http://register.hotelvoucheronline.com, wpisując kod oraz ID kuponu. W odpowiedzi, na podany w formularzu adres mailowy, zostanie przesłany voucher z instrukcją rezerwacji pokoju.
  • 1 kupon = 3 dni (2 noce) lub 4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami w pokoju 2-osobowym z łazienką, TV i WiFi. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.
  • Kupon ważny do 31.10.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Modyfikacja i anulowanie potwierdzonej rezerwacji jest możliwe na 10 dni przed planowanym przyjazdem, w przeciwnym razie kupon uznaje się za wykorzystany.

Opis szczegółowy

Dogodna lokalizacja na krakowskim Kazimierzu, obok Starego Miasta! Świetna baza wypadowa do zwiedzania!Eleganckie pokoje z łazienką, lodówką, TV oraz dostępem do WiFi! Codziennie śniadania w formie bufetu!Kupony można łączyć w dłuższe pobyty! Już dziś zaplanujcie urlop w magicznym Krakowie!  Do wyboru macie:3 dni (2 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 619 zł zamiast 880 zł,4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 889 zł zamiast 1320.   Urokliwe uliczki Starego Miasta, kameralne knajpki i restauracje, wyjątkowy klimat Wawelu, szaleństwa do białego rana w licznych klubach nocnych - to wszystko czeka na Was w magicznym Krakowie!

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Wt, 25 Wrze 2018 23:59:00 +0200

Kup teraz

Adres

Armon Residence Plac Bawół 4, Kraków

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj