Oferta online

349 zł

Wartość: 349 zł

Cena: 349 zł

Oszczędzasz: b/d

Od 349 zł za weekendową wycieczkę do Wiednia z przejazdem ekskluzywnym autokarem klasy Platinum! Odkryj uroki jednej z najpiękniejszych europejskich stolic!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja - na adres megawakacje@gmail.com należy wysłać dane niezbędne do dokonania rezerwacji. W odpowiedzi zostanie przesłana umowa, którą należy podpisać i odesłać wraz z kuponem w załączeniu.
  • 1 kupon = 3-dniowa wycieczka dla 1 osoby w terminie 6-8.07.2018 r. W cenie kuponu: przejazd autokarem klasy Platinum lub Platinum Plus, zwiedzanie z przewodnikiem według programu, zestaw słuchawkowy, opieka pilota.
  • Dodatkowo płatne obowiązkowo w autokarze: ubezpieczenie KL, NNW - 10 zł,  Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł, opłaty przewodnickie i lokalne - 10 EUR.

Opis szczegółowy

Weekendowy wyjazd do Wiednia autokarem klasy Platinum lub Platinum Plus z wyżywieniem!Wyjazdy z kilku największych miast Polski - wybierz najdogodniejsze dla siebie!Zwiedzanie stolicy Austrii, zestaw słuchawkowy oraz opieka pilota w cenie kuponu!  Do wyboru masz 2 opcje:wycieczka do Wiednia dla 1 osoby autokarem klasy Platinum za 349 zł,wycieczka do Wiednia dla 1 osoby autokarem klasy Platinum Plus za 449 zł.  Kupon obejmuje:przejazd autokarem w terminie 6-8.07.2018, zwiedzanie z przewodnikiem według programu,zestaw słuchawkowy,opiekę pilota.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Nd, 27 Maj 2018 23:59:00 +0200

Kup teraz

Adres

MEGA-WAKACJE ul. Nadwiślańska 30, Nowy Dwór Mazowiecki

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.