Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Austria: weekendowa wycieczka Wiednia

Od 349 zł za weekendową wycieczkę do Wiednia z przejazdem ekskluzywnym autokarem klasy Platinum! Odkryj uroki jednej z najpiękniejszych europejskich stolic!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

349 zł

Wartość: 349 zł

Cena: 349 zł

Oszczędzasz: b/d

Od 349 zł za weekendową wycieczkę do Wiednia z przejazdem ekskluzywnym autokarem klasy Platinum! Odkryj uroki jednej z najpiękniejszych europejskich stolic!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja - na adres megawakacje@gmail.com należy wysłać dane niezbędne do dokonania rezerwacji. W odpowiedzi zostanie przesłana umowa, którą należy podpisać i odesłać wraz z kuponem w załączeniu.
  • 1 kupon = 3-dniowa wycieczka dla 1 osoby w terminie 6-8.07.2018 r. W cenie kuponu: przejazd autokarem klasy Platinum lub Platinum Plus, zwiedzanie z przewodnikiem według programu, zestaw słuchawkowy, opieka pilota.
  • Dodatkowo płatne obowiązkowo w autokarze: ubezpieczenie KL, NNW - 10 zł,  Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł, opłaty przewodnickie i lokalne - 10 EUR.

Opis szczegółowy

Weekendowy wyjazd do Wiednia autokarem klasy Platinum lub Platinum Plus z wyżywieniem!Wyjazdy z kilku największych miast Polski - wybierz najdogodniejsze dla siebie!Zwiedzanie stolicy Austrii, zestaw słuchawkowy oraz opieka pilota w cenie kuponu!  Do wyboru masz 2 opcje:wycieczka do Wiednia dla 1 osoby autokarem klasy Platinum za 349 zł,wycieczka do Wiednia dla 1 osoby autokarem klasy Platinum Plus za 449 zł.  Kupon obejmuje:przejazd autokarem w terminie 6-8.07.2018, zwiedzanie z przewodnikiem według programu,zestaw słuchawkowy,opiekę pilota.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

MEGA-WAKACJE ul. Nadwiślańska 30, Nowy Dwór Mazowiecki

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj