Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Wenecja: 3-4 dni dla 2 osób w Alla Giustizia Hotel***

Od 769 zł zamiast 930 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w Alla Giustizia Hotel*** w romantycznej Wenecji! Zaplanujcie swój wymarzony urlop już dziś!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

769 zł

Wartość: 930 zł

Cena: 769 zł

Oszczędzasz: 17%

Od 769 zł zamiast 930 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w Alla Giustizia Hotel*** w romantycznej Wenecji! Zaplanujcie swój wymarzony urlop już dziś!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • 1 kupon = 3 dni (2 noce) lub 4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami w pokoju 2-osobowym z łazienką i TV. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.
  • Kupon należy wymienić na voucher hotelowy w ciągu 8 dni od daty dokonania zakupu, rejestrując się na stronie http://reservation.hotelvoucheronline.com. W odpowiedzi, na podany w formularzu adres mailowy, zostanie przesłany hotelowy voucher z instrukcją rezerwacji pokoju w obiekcie.
  • Możliwość zmiany w rezerwacji z min. 10-dniowym wyprzedzeniem, inaczej kupon uznaje się za wykorzystany.
  • Kupon ważny do 30.06.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Opłata klimatyczna - 4,80 EUR/dobę.

Opis szczegółowy

Niezapomniany weekend w Wenecji! Spędźcie romantyczne chwile we dwoje w tym magicznym mieście!Przestronne pokoje z łazienką, klimatyzacją i TV! Codziennie śniadania i bezpłatny dostęp do internetu! Kupony można łączyć w dłuższe pobyty! Zaplanujcie swój wymarzony urlop już dziś!  Do wyboru macie:3 dni (2 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 769 zł zamiast 930 zł,4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 1139 zł zamiast 1395 zł.   Wenecja to 118 wysp oraz 45 kilometrów kanałów. Znajdują się tutaj liczne zabytki oraz widoki, które na długo pozostają w pamięci. Kwintesencją tego miasta jest Plac Świętego Marka, przepych Pałacu Dożów czy zachwycające, mieniące się złotem mozaiki w bazylice Św. Marka oraz wystawne pałace przy Canale Grande.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Hotel Alla Giustizia Via Miranese, 111, 30171 Venezia, Italy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj