Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Kudowa-Zdrój: 3, 8 lub 11 dni dla 2 osób z wyżywieniem w Willi Alfa

Wakacje w Kudowie-Zdroju! Od 169 zł zamiast 360 zł za 3, 8 lub 11 dni ze śniadaniami, obiadokolacjami, poczęstunkiem, dostępem do siłowni oraz wejściem na basen w Willi Alfa!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

169 zł

Wartość: 360 zł

Cena: 169 zł

Oszczędzasz: 53%

Wakacje w Kudowie-Zdroju! Od 169 zł zamiast 360 zł za 3, 8 lub 11 dni ze śniadaniami, obiadokolacjami, poczęstunkiem, dostępem do siłowni oraz wejściem na basen w Willi Alfa!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Dodatkowo w cenie kuponu: poczęstunek pajdą chleba z serkiem i dżemem (po godz. 12) oraz ze smalcem i ogórkiem (po godz. 18), całodobowy dostęp do kawy, herbaty i wody, dostęp do fotela relaksacyjnego i siłowni, możliwość wypożyczenia kijków do nordic walking oraz bilet wstępu na basen Słoneczne Termy.
  • Konieczna rezerwacja pobytu z podaniem kodu i numeru ID kuponu - tel. 503 58 17 28. Zmiana rezerwacji możliwa z minimum 5-dniowym wyprzedzeniem.
  • 1 kupon = 3 dni (2 noce) lub 8 dni (7 nocy) lub 11 dni (10 nocy) dla 1 osoby ze śniadaniami i obiadokolacjami w pokoju z łazienką i balkonem. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.
  • Dzieci do lat 3 - pobyt bezpłatny, dzieci 3-7 lat - 55 zł/doba z wyżywieniem (1/2 porcji).
  • Kupon ważny od 4.06 do 30.09.2018 r.
  • Opłata klimatyczna płatna na miejscu: 4 zł/dobę/os. dorosłą, 1 zł/dobę/dziecko do lat 6.
  • Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14, a kończy o godz. 10.

Opis szczegółowy

Zrelaksuj się w samym sercu Kudowy-Zdroju, jednego z najstarszych i najpiękniejszych uzdrowisk Sudetów!Pokoje z łazienką, TV i balkonem oraz dostęp do siłowni, fotela relaksacyjny, parkingu i internetu WiFi!Czekają na Ciebie śniadania i obiadokolacje oraz bilet na basen Słoneczne Termy! Wypocznij i zregeneruj siły!  Do wyboru masz:3 dni (2 noce) dla 1 osoby ze śniadaniami i obiadokolacjami za 169 zł zamiast 360 zł,8 dni (7 nocy) dla 1 osoby ze śniadaniami i obiadokolacjami za 599 zł zamiast 919 zł,11 dni (10 nocy) dla 1 osoby ze śniadaniami i obiadokolacjami za 849 zł zamiast 1300 zł.  Kudowa-Zdrój to kurort posiadający tradycję uzdrowiskowo-sanatoryjną, sięgającą XVII wieku. Bliskość Gór Stołowych, malownicze szlaki rowerowe i turystyczne, unikalne obiekty muzealne i kulturowe oraz sąsiedztwo z Czechami sprawiają, że Kudowa Zdrój jest doskonałym miejscem do wypoczynku dla całej rodziny!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Willa Alfa ul. Słoneczna 12 a, Kudowa-Zdrój

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.