Oferta online

199 zł

Wartość: 540 zł

Cena: 199 zł

Oszczędzasz: 63%

Oferta z: Polska Groupon

Karkonosze: 1-5 nocy dla 2 lub 3 osób z wyżywieniem i sauną w Hotel Chojnik

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Warunki

 • Ważność Groupon ważny do 30.04.2019. W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z hotelem – nr tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja. Cena za 2 lub 3 osoby. Rezerwacja Rezerwacja jest konieczna: tel. +48 757 175 944 lub mailowo: info@hotelchojnik.pl. Należy dołączyć zakupiony groupon. Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Modyfikacja z co najmniej 3-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie. Groupony można łączyć w celu przedłużenia pobytu. Dodatkowe informacje Lokalizacja hotelu: Podgórzyn, Polska. Opłata klimatyczna: 2 zł/osoba/doba, płatne na miejscu. Ważny na pobyt w pokoju 2-os. dla 2 os. lub 3-os. dla 3 osób. Dodatkowe osoby Standardowe obłożenie w opcji dla 2 osób: 2 osoby, w opcji dla 3 osób: 3 osoby Maks. obłożenie w opcji dla 2 osób: 2 osoby + 1 dziecko do 12 lat, w opcji dla 3 osób: 3 osoby + 1 dziecko do 12 lat. Dziecko do 3 lat: bezpłatnie (bez dodatkowego łóżka i śniadania/kolacji) Dziecko od 3 do 12 lat: 60 zł/noc/osoba (ze śniadaniem), 75 zł/noc/osoba (z HB) Oryginalna wartość w oparciu o pobyt w pokoju 2-os. lub 3-os. Ograniczona dostępność dla tych terminów. Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny. Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

Opis szczegółowy

Hotel

Podgórzyn to malownicza miejscowość w Polsce, w sercu Karkonoszy. Do odwiedzenia tego miejsca zaprasza bajkowo położony na skarpie wśród zielonych lasów Hotel Chojnik.

Goście mają do dyspozycji komfortowe pokoje z łazienkami, TV, radiem oraz urokliwym widokiem na Karkonoski Park Narodowy.

Codzienne śniadania i obiadokolacje serwowane są w hotelowej restauracji, gdzie dominują dania tradycyjnej, polskiej kuchni z domieszką przysmaków regionalnych.

Lokalizacja hotelu zachęca do wędrówek po górach, a w okresie zimowym jest możliwość bezpłatnej jazdy na nartach na dwóch stokach przy hotelu. Do innych atrakcji w pozostałych sezonach można zaliczyć m.in. grę w tenisa, wędkowanie, paintball i wiele więcej. W budynku można również skorzystać z siłowni, sauny fińskiej oraz sali, w której znajduje się konsola marki Xbox z telewizorem LCD.

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.

Przykładowe atrakcje turystyczne

 • Zamek Chojnik – kamienna twierdza wznosi się na wysokości 627 m n.p.m. Od XIX wieku na terenie zamku mieści się schronisko turystyczne.
 • Wodospad Kamieńczyka – najwyższy wodospad leżący na poziomie 846 m n.p.m. w polskich Karkonoszach. Przepływa on przez trzy kaskady o wysokości 27 metrów.
 • Park Miniatur w Kowarach – powstał w 2003 r. na terenie dawnej fabryki dywanów. Goście parku mają możliwość zapoznania się z obiektami, które reprezentują bogactwo architektury Dolnego Śląska. Są tutaj modele: pałaców, klasztorów, kościołów i starówek miast dolnośląskich.
 • Krucze Skały – grupa skalna brzegu rzeki Kamiennej. Doskonały punkt widokowy. Pod okiem instruktora można uprawiać tu wspinaczkę skałkową oraz przejść nad przepaścią po moście linowym.
 • Szczyt Szrenica – o wysokości 1362 m n.p.m., na który prowadzi krzesełkowa kolej linowa. Znajduje się tu schronisko górskie i obserwatorium klimatologiczne Uniwersytetu Wrocławskiego.

Opcje

 • 199 zł zamiast 540 zł za 1 noc – 2 osoby – pokój DBL – śniadanie – kolacja powitalna – sauna
 • 399 zł zamiast 980 zł za 2 noce – 2 osoby – pokój DBL – HB, w tym kolacja powitalna – sauna
 • 579 zł zamiast 1370 zł za 3 noce – 2 osoby – pokój DBL – HB, w tym kolacja powitalna – sauna
 • 799 zł zamiast 2150 zł za 5 nocy – 2 osoby – pokój DBL – HB, w tym kolacja powitalna – sauna

 • 299 zł zamiast 635 zł za 1 noc – 3 osoby – pokój TPL – śniadanie – kolacja powitalna – sauna
 • 599 zł zamiast 1145 zł za 2 noce – 3 osoby – pokój TPL – HB, w tym kolacja powitalna – sauna
 • 749 zł zamiast 1580 zł za 3 noce – 3 osoby – pokój TPL – HB, w tym kolacja powitalna – sauna
 • 1249 zł zamiast 2450 zł za 5 nocy – 3 osoby – pokój TPL – HB, w tym kolacja powitalna – sauna

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Śr, 24 Paź 2018 21:59:59 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj