Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Beskid Śląski: 2-7 nocy z wyżywieniem i parkiem wodnym

Istebna: 2-7 nocy dla 2 osób z wyżywieniem, parkiem wodnym, minizoo i więcej w Kompleksie Zagroń Istebna

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

599 zł

Wartość: 780 zł

Cena: 599 zł

Oszczędzasz: 23%

Oferta z: Polska Groupon

Istebna: 2-7 nocy dla 2 osób z wyżywieniem, parkiem wodnym, minizoo i więcej w Kompleksie Zagroń Istebna

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Warunki

  • Ważność Groupon ważny do 31.11.2018. Terminy wyłączone w niektórych opcjach: 28.04-06.05.2018, 30.05-03.06.2018, 14-19.08.2018, 09-11.11.2018. W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z hotelem – nr tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja. Cena za 2 osoby. Rezerwacja Rezerwacja jest konieczna: tel. +48 33 483 20 34 lub mailowo: zagron@istebna.org. Należy dołączyć zakupiony groupon. Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Modyfikacja z co najmniej 7-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie. Groupony można łączyć w celu przedłużenia pobytu. Dodatkowe informacje Lokalizacja hotelu: Istebna, Polska. Brak opłaty klimatycznej. Ważny na pobyt w pokoju standard Zagroń dla 2 osób. Dodatkowe osoby Standardowe obłożenie: 2 osoby. Maks. obłożenie: 3 osoby dorosłe lub 2 osoby dorosłe + 1 dziecko do 4 lat + 1 dziecko powyżej 4 lat. Dziecko do 4 lat włącznie: bezpłatnie, bez wyżywienia. Dziecko powyżej 4 lat i osoba dorosła: 90 zł/osoba/doba ze śniadaniem. Oryginalna wartość w oparciu o pobyt w pokoju standard Zagroń. Ograniczona dostępność dla tych terminów. Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny. Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

Opis szczegółowy

Hotel

Położony w sercu Beskidu Śląskiego Kompleks Zagroń Istebna zaprasza na pełen atrakcji pobyt w otoczeniu malowniczych Beskidów oraz świeżego górskiego powietrza.

Na gości czekają przytulnie zaaranżowane pokoje Zagroń wyposażone w eleganckie meble, płaskie telewizory oraz nowoczesne łazienki z prysznicem. Warto dodać, że na terenie kompleksu obowiązuje zakaz palenia, co czyni pobyt jeszcze bardziej przyjemnym i zdrowym.

Codzienne śniadania i obiadokolacje dodają energii do codziennych wędrówek górskich oraz korzystania z wielu atrakcji kompleksu Zagroń. Potrawy serwowane w restauracji są nie tylko smaczne, ale również przyrządzone i podane z największą starannością.

Moc atrakcji czeka tutaj zarówno na dzieci, jak i dorosłych. Dla zdrowia warto skorzystać z sauny fińskiej lub parowej, odpocząć w grocie solno-skalnej, wdychając powietrze przesycone jodem przypominającym mikroklimat morski lub skorzystać z szerokiej oferty zabiegów.

Park Wodny Olza to nie lada rozrywka zwłaszcza dla dzieci. Znaleźć tam można m.in. krętą zjeżdżalnię, rwącą rzekę, wodospady płaszczowe, a także brodzik, który pozwala najmłodszym zaprzyjaźnić się z wodą.

Z kolei w minizoo można zobaczyć różne gatunki ptaków, sarenki, daniele, kucyki, lamy, egzotyczne strusie i osiołki.

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Zameczek Myśliwski w Wiśle – pierwotnie służył jako pałacyk myśliwski arcyksięcia Fryderyka Habsburga, następnie zaś pełnił funkcję schroniska turystycznego. W 1986 został przeniesiony do centrum Wisły, a obecnie znajduje się w nim wiślański oddział PTTK.
  • Muzeum Beskidzkie – można w nim podziwiać wystawę eksponatów związanych z życiem i twórczością górali Beskidu Śląskiego.
  • Muzeum Browaru w Żywcu – można tu poznać historię żywieckiego piwa i zobaczyć, jakie zmiany na przestrzeni wieków zaszły w technologii jego produkcji. Zwiedzający mogą też odbyć podróż w czasie i przysiąść na moment w galicyjskiej karczmie z zeszłego stulecia. Dodatkową atrakcją jest możliwość degustacji.

Opcje

2 osoby – pokój 2-os. standard Zagroń – HB – do 30.11.2018 z wył. 01.07-31.08.2018

  • 599 zł zamiast 780 zł za 2 noce
  • 849 zł zamiast 1170 zł za 3 noce
  • 1339 zł zamiast 1950 zł za 5 nocy
  • 1799 zł zamiast 2730 zł za 7 nocy

2 osoby – pokój 2-os. standard Zagroń – HB – 01.07.2018-31.08.2018, wakacje

  • 1499 zł zamiast 2050 zł za 5 nocy
  • 1999 zł zamiast 2870 zł za 7 nocy

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.