Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Sudety: 1-5 nocy z wyżywieniem, sauną i więcej

Sudety: 1-5 nocy dla 2 osób z wyżywieniem, sauną i więcej w Rezydencji Zadrna

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

129 zł

Wartość: 300 zł

Cena: 129 zł

Oszczędzasz: 57%

Oferta z: Polska Groupon

Sudety: 1-5 nocy dla 2 osób z wyżywieniem, sauną i więcej w Rezydencji Zadrna

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Warunki

 • Ważność Groupon ważny do 30.09.2018. W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z hotelem – nr tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja. Cena za 2 osoby. Rezerwacja Rezerwacja jest konieczna: tel. +48 757 422 195, +48 691 963 611 lub mailowo: rezydencjamdm@poczta.fm. Należy dołączyć zakupiony groupon. Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Modyfikacja z co najmniej 3-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie. Groupony można łączyć w celu przedłużenia pobytu. Dodatkowe informacje Lokalizacja hotelu: Chełmsko Śląskie, Polska. Brak opłaty klimatycznej. Ważny na pobyt w pokoju standard dla 2 osób. Dodatkowe osoby Standardowe obłożenie: 2 osoby Maks. obłożenie: 3 dorosłych + 1 dziecko + 1 niemowlę Dziecko do lat 3 w łóżku z rodzicami: bezpłatnie Dziecko w wieku 3-10 lat: 50% zniżki (od ceny grouponowej) na nocleg ze śniadaniem Dorośli powyżej 10 lat: 90 zł/doba ze śniadaniem Oryginalna wartość w oparciu o pobyt w pokoju standard. Ograniczona dostępność dla tych terminów. Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny. Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

Opis szczegółowy

Hotel

W sercu Śląska, na pograniczu Gór Kamiennych i Stołowych, na odpoczynek zaprasza Rezydencja Zadrna. Można tutaj skorzystać z licznych atrakcji, dzięki którym głęboki relaks zostanie wzbogacony o aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

Obiekt oddaje do dyspozycji gości wygodne pokoje utrzymane w ciepłej kolorystyce, która sprzyja odpoczynkowi. Każdy z nich wyposażony jest w łazienkę, TV satelitarną oraz internet.

Wystrój restauracji nawiązuje do regionalnego stylu, co wprowadza rodzinną atmosferę. Serwowane tu posiłki są przygotowane w oparciu o tradycyjne i sprawdzone receptury.

Na dbających o zdrowie i urodę czeka relaks w saunie lub w gabinecie masażu. Tutejsi specjaliści oferują również usługi rehabilitacyjne, m.in. elektroterapię, laseroterapię, światłoterapię oraz masaż suchy.

Rezydencja położona jest na ogrodzonej działce 40-hektarowej, co stwarza dogodne warunki do uprawiania jazdy konnej i przejażdżki quadami. Goście mogą skorzystać również z miejsc do grillowania i stołu bilardowego.

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.

Przykładowe atrakcje turystyczne

 • Domy Tkaczy budowane w latach 1707 i 1763 – najcenniejszy zabytek budownictwa drewnianego na Śląsku.
 • Skalne Miasto – Skały Adrszpasko-Cieplickie to unikalne bloki piaskowcowe powstałe, podobnie jak pasmo Gór Stołowych, w wyniku nierównej odporności skał na wietrzenie, które wymodelowała woda, mróz i wiatr.
 • Kościoły powstałe na początku XVIII w. – tworzą grupę kościołów broumovskich na terenie dóbr klasztornych, wybudowane zostały zgodnie z projektami Krzysztofa Dientzenhofera i jego syna Kiliana Ignacego.
 • Zamek Książ w otoczeniu Książańskiego Parku Krajobrazowego – największy zamek śląski, rozbudowywany w ciągu wieków, obecnie jest mieszanką różnych stylów.

Opcje

 • 129 zł zamiast 300 zł za 1 noc – 2 osoby – HB – sauna
 • 279 zł zamiast 560 zł za 2 noce – 2 osoby – HB – sauna
 • 349 zł zamiast 720 zł za 2 noce – 2 osoby – HB – sauna – masaż
 • 369 zł zamiast 820 zł za 3 noce – 2 osoby – HB – sauna
 • 429 zł zamiast 980 zł za 3 noce – 2 osoby – HB – sauna – masaż
 • 599 zł zamiast 1 340 zł za 5 nocy – 2 osoby – HB – sauna
 • 679 zł zamiast 1 500 zł za 5 nocy – 2 osoby – HB – sauna – masaż

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.