Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Mazowsze: pokój double z wyżywieniem

Mazowsze: pokój double dla 2 osób ze śniadaniem lub wyżywieniem HB i opcjonalnie z pakietem atrakcji w Hotelu Panorama

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

169 zł

Wartość: 269 zł

Cena: 169 zł

Oszczędzasz: 37%

Oferta z: Polska Groupon

Mazowsze: pokój double dla 2 osób ze śniadaniem lub wyżywieniem HB i opcjonalnie z pakietem atrakcji w Hotelu Panorama

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Warunki

  • * Cena jest za zakwaterowanie (pokój double), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Anulowanie rezerwacji na min. 14 dni przed zameldowaniem, w przeciwnym wypadku opłata za rezerwację nie podlega zwrotowi. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Brak opłaty klimatycznej. * Hotel jest odpowiedzialny przed kupującym wyłącznie za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH.

Opis szczegółowy

Hotel

Położony w Mszczonowie, w pobliżu stolicy Hotel Panorama zaprasza swoich gości na wypoczynek w pobliżu basenów termalnych. Ok. 30 km od obiektu znajduje się Warsaw Expo, a ok. 50 km lotnisko Chopina. W pobliżu znajduje się rezerwat faunistyczny Gnojna oraz malowniczo usytuowane stawy Św. Anny. Hotel uzyskał wiele rekomendacji i certyfikatów, m.in. rekomendację Polskiego Zrzeszenia Hoteli czy nagrody Lew Biznesu 2013 i 2014.

Pokoje hotelowe zostały wyposażone w biurka, komfortowe łóżka, telewizor i TV sat., telefon, dostęp do bezprzewodowego internetu. Dodatkowo pokoje posiadają łazienkę z prysznicem i kosmetykami do pielęgnacji. Istnieje możliwość wyboru pokojów dla palących i niepalących oraz niektóre pokoje posiadają widok na ogród.

Posiłki podawane są w eleganckiej restauracji Tamara. Dodatkowo dla wygody gości oddano bar z szerokim wyborem napojów.

W celach rekreacyjnych warto skorzystać z rowerów, pograć w tenisa czy wypocząć aktywnie na basenie.

Przykładowe atrakcje turystyczne:

  • Całoroczny kompleks basenów termalnych z bogatymi w cenne pierwiastki lecznicze wodami ogrzewanymi temperaturą wnętrza ziemi.
  • Zabytkowa osada fabryczna w Żyrardowie.
  • Jedna z tzw. pereł Mazowsza – XVIII-wieczna świątynia w Lutkówce.
  • Malownicze rezerwaty przyrody i pozostałości pradawnych puszcz, wśród których znajduje się najwyżej położony na Nizinie Mazowieckiej rezerwat leśny Grądy Osuchowskie nazywany ze względu na specyficzny mikroklimat “małymi Sudetami”.
  • Zabytkowy Kościół pod wezwaniem Jana Chrzciciela w Mszczonowie.

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj