Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Warmia: 1-7 nocy w hotelu 4* z wellness

Warmia: 1-7 nocy dla 2 osób z wyżywieniem HB, dostępem do centrum wellness i więcej w Hotelu Krasicki 4*

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

499 zł

Wartość: 580 zł

Cena: 499 zł

Oszczędzasz: 14%

Oferta z: Polska Groupon

Warmia: 1-7 nocy dla 2 osób z wyżywieniem HB, dostępem do centrum wellness i więcej w Hotelu Krasicki 4*

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Warunki

 • Ważność Groupon ważny do 30.09.2018. Terminy wyłączone: 27.04-06.05.2018, 16-26.05.2018, 30.05-03.06.2018. W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z hotelem – nr tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja. Cena za 2 osoby. Rezerwacja Rezerwacja jest konieczna: tel. +48 89 537 17 00 lub +48 89 537 17 20. Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Modyfikacja z co najmniej 7-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie. Groupony można łączyć w celu przedłużenia pobytu. Dodatkowe informacje Lokalizacja hotelu: Lidzbark Warmiński, Polska. Opłata klimatyczna: wliczona w cenę. Ważny na pobyt w pokoju 2-os. standard dla 2 osób. W terminie 02.07.2018-31.08.2018 możliwość korzystania z atrakcji dla dzieci i dorosłych w ramach specjalnego programu Kosmiczne Wakacje. Dodatkowe osoby Standardowe obłożenie: 2 osoby dorosłe. Maksymalne obłożenie: 2 osoby dorosłe + 1 dziecko śpiące na dostawce + 1 dziecko poniżej 4 lat śpiące na łóżku z rodzicami. Dziecko poniżej 4 lat: bezpłatnie, śpiące na łóżku z rodzicami. Dziecko 4-12 lat: 150 zł/osoba/doba, śpiące na dostawce, wyżywienie HB. Oryginalna wartość w oparciu o pobyt w pokoju standard. Ograniczona dostępność dla tych terminów. Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny. Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

Opis szczegółowy

Hotel

W sercu Lidzbarka Warmińskiego, miasta od wieków określanego mianem Perły Warmii, wznosi się majestatyczny zamek z przełomu XIV i XV wieku. Rezydował w nim m.in. Mikołaj Kopernik, a Ignacy Krasicki tworzył swoje słynne dzieła. Dzisiaj na historycznym przedzamczu tej rezydencji mieści się luksusowy Hotel Krasicki 4*, który w szczególny sposób łączy nowoczesne inspiracje z historią i tradycją.

Gotycka i barokowa architektura przedzamcza sprawia, że podczas pobytu w hotelu goście mają okazję poczuć historyczną atmosferę. Jednocześnie obiekt oferuje udogodnienia, które czynią wypoczynek komfortowym. Pokoje zostały wyposażone w telewizor z płaskim ekranem, telefon, Wi-Fi, minibar, sejf oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Z kolei w łazience do dyspozycji gości są kosmetyki, suszarka do włosów, szlafrok, ręczniki i kapcie. Warto dodać, że wystrój i aranżację zamku doceniło międzynarodowe jury w konkursie światowego stowarzyszenia hoteli, przyznając Hotelowi Krasicki 4* nagrody w kategorii „Architektura i design”.

Szczególny klimat miejsca podkreśla również tutejsza kuchnia, która inspirowana jest regionalnymi obyczajami i tradycjami kulinarnymi. Specjalnością szefa kuchni są wykwintne dania staropolskie i potrawy myśliwskie. Niemniej jednak w restauracyjnym menu oprócz potraw warmińskich znajdują się przysmaki z czterech stron świata. Ponadto w poszukiwaniu rozmaitych doznań smakowych goście mogą zajrzeć również do lobby baru.

Głęboki relaks zapewnia zaś wizyta w hotelowym Spa Św. Katarzyny, gdzie zabiegi wykonują terapeuci wierzący we wzajemne wpływanie na siebie umysłu, ducha i ciała. Koncepcja spa została doceniona przez jury 8. edycji plebiscytu SPA Prestige Awards, które wyróżniło centrum główną nagrodą w kategorii „Najlepsze holistyczne SPA w Polsce”. Jednak relaksacyjne rytuały i zabiegi odnowy biologicznej to nie jedyne atuty tego miejsca. Wrażenie robi inkrustowany mozaikami basen i jacuzzi. Po treningu w sali fitness można także skorzystać z sauny.

Będąc w hotelu, warto odwiedzić zegarową wieżę i bibliotekę. Z tej pierwszej można podziwiać panoramę Lidzbarka Warmińskiego. By zaś spędzić miłe chwile z książką przy filiżance kawy czy gorącej czekolady, należy udać się do biblioteki. Zgromadzono w niej obszerny księgozbiór starannie wyselekcjonowanej literatury z całego świata.

Wyróżnienia:

 • „Hotel z pomysłem 10-lecia” – II miejsce w kategorii „Hotele niezależne”,
 • I miejsce i nagroda w konkursie „SPA Prestige Awards” w kategorii „Design”.

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.

Przykładowe atrakcje turystyczne

 • Zamek biskupów warmińskich z XIV wieku – najlepiej zachowana budowla na Warmii i na ziemiach byłego państwa zakonnego. Mieści się tu Muzeum Warmii i Mazur.
 • Wysoka Brama – ocalała spośród 3 bram budowla gotycka z XV wieku. Mury obronne i układ miejski zachowały swój wygląd od XIV wieku.
 • Oranżeria Krasickiego – już w XV wieku nad rzeką Łyną znajdowały się ogrody biskupie, które w czasie wojen szwedzkich uległy zniszczeniu. Do dawnej świetności chciał przywrócić ogrody Ignacy Potocki, który zbudował skromny pawilon w latach 1711-1723. Z kolei Ignacy Krasicki zajął się rozbudową pawilonu w 1770 r., nadając kompleksowi styl klasycystyczny. W 1969 r. został odsłonięty fresk przedstawiający pory roku.
 • Dawny kościół protestancki – sfinansowany przez Fryderyka Wilhelma III, obecnie jest to cerkiew prawosławna św. Apostołów Piotra i Pawła.
 • Gotycki kościół św. Apostołów Piotra i Pawła – w kościele na uwagę zasługuje rzeźba Anny Samotrzeciej z 1500 r., barokowa ambona chrzcielnica i ołtarze z XVII wieku.

Opcje

2 osoby – pokój 2-os. standard – HB:

 • 499 zł zamiast 580 zł za 1 noc,
 • 929 zł zamiast 1060 zł za 2 noce,
 • 1299 zł zamiast 1540 zł za 3 noce,
 • 1699 zł zamiast 2020 zł za 4 noce,
 • 1999 zł zamiast 2500 zł za 5 nocy,
 • 2599 zł zamiast 3720 zł za 7 nocy.

2 osoby – pokój 2-os. standard – HB – zabieg spa:

 • 759 zł zamiast 840 zł za 1 noc,
 • 1189 zł zamiast 1320 zł za 2 noce,
 • 1559 zł zamiast 1800 zł za 3 noce,
 • 1959 zł zamiast 2280 zł za 4 noce,
 • 2259 zł zamiast 2760 zł za 5 nocy,
 • 2859 zł zamiast 3720 zł za 7 nocy.

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.