Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Jezioro Ślesińskie: 7-14 nocy z wyżywieniem – wakacje

Jezioro Ślesińskie: 7-14 nocy dla 2 osób z wyżywieniem, masażem i atrakcjami w OSW Gwarek – wakacje

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

Wartość: b/d

Cena: b/d

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Groupon

Jezioro Ślesińskie: 7-14 nocy dla 2 osób z wyżywieniem, masażem i atrakcjami w OSW Gwarek – wakacje

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Warunki

  • Ważność Groupon ważny: 22.06.2018-02.09.2018. W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z hotelem – nr tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja. Cena za 2 osoby. Rezerwacja Rezerwacja jest konieczna min. 3 dni przed przybyciem: tel. +48 63 270 41 32 lub mailowo: recepcja@gwarekslesin.pl. Należy dołączyć zakupiony groupon. Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Modyfikacja z co najmniej 3-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie. Limit grouponów na pobyt: 5. Dodatkowe informacje Lokalizacja hotelu: Ślesin, Polska. Opłata klimatyczna: 1,50 zł/osoba/doba, płatne na miejscu. Ważny na pobyt w segmencie hotelowym dla 2 osób. Dodatkowe osoby Standardowe obłożenie: 2 osoby. Maks. obłożenie: 2 osoby. Oryginalna wartość w oparciu o pobyt w segmencie hotelowym. Ograniczona dostępność dla tych terminów. Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny. Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

Opis szczegółowy

Ośrodek

Malowniczo położony nad Jeziorem Ślesińskim OSW Gwarek zaprasza na odpoczynek w otoczeniu pięknej przyrody.

Na gości czekają pokoje w pawilonach mieszkalnych i w części hotelowej. Posiadają one eleganckie meble, wygodne łóżka oraz nowocześnie urządzone łazienki. Ośrodek przystosowany jest także na przyjęcie osób niepełnosprawnych.

Codzienne posiłki dodają sił do aktywnego spędzenia każdego dnia. Tutejsza kuchnia cieszy się dużym uznaniem, zarówno ze względu na walory smakowe, jak i możliwość dostosowania jej do gustów osób tu przebywających.

Atrakcją jest też usytuowana w lesie chata grillowa z odkrytym paleniskiem, szczególnie doceniana podczas imprez integracyjnych oraz spotkań towarzyskich. Hotel dysponuje także restauracją oraz pizzerią i smażalnią ryb.

Pobyt mogą umilić liczne atrakcje: relaks w saunie i jacuzzi czy przejażdżka rowerowa.

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • 5 jezior rynnowych – Gosławickie, Pątnowskie, Licheńskie, Wąsowsko-Mikorzyńskie, Ślesińskie. Stanowią atrakcyjne miejsce tej części powiatu konińskiego w postaci kąpielisk i przystani wodnych.
  • Leśne kompleksy – z lasami mieszanymi o przewadze sosny. To wspaniałe tereny dla amatorów grzybobrań.
  • Część regionu zajmuje Goplańsko-Kujawski Obszar Chronionego Krajobrazu. Niedaleko jest też najnowocześniejsza przystań żeglarska w Wielkopolsce – Marina. Można odbyć także podróż po Szlaku Warta-Gopło.

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj