Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Olsztyn: pokój superior single lub double z wyżywieniem

Olsztyn: pokój superior single dla 1 osoby lub double dla 2 osób z wyżywieniem HB w Hotelu HP Park Olsztyn

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

199 zł

Wartość: 310 zł

Cena: 199 zł

Oszczędzasz: 36%

Oferta z: Polska Groupon

Olsztyn: pokój superior single dla 1 osoby lub double dla 2 osób z wyżywieniem HB w Hotelu HP Park Olsztyn

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Warunki

  • * Cena jest za zakwaterowanie (pokój superior SGL/DBL), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Anulowanie rezerwacji na min. 3 dni przed zameldowaniem, w przeciwnym wypadku opłata za rezerwację nie podlega zwrotowi. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Opłata klimatyczna: w cenie. * Hotel jest odpowiedzialny przed kupującym wyłącznie za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH.

Opis szczegółowy

Hotel

Położony w otoczeniu zieleni, z dala od gwaru i hałasu, Hotel HP Park Olsztyn to idealne miejsce zarówno dla osób podróżujących w interesach, jak i turystów. W szczególności mogą być zadowoleni miłośnicy wypoczynku nad wodą – wszystko za sprawą licznych, malowniczych jezior w okolicy.

Przestronne pokoje superior wyposażone są w jedno duże łóżko lub dwa nieco mniejsze typu twin (zależnie od potrzeb). W każdym znajduje się telewizor, zestaw kawowy, telefon oraz łazienka z prysznicem i miejsce do pracy. Ponadto goście mogą korzystać z klimatyzacji i internetu.

Codzienne posiłki podawane są w hotelowej restauracji Panorama. Śniadania przygotowywane są w formie szwedzkiego stołu, a w karcie goście znajdą bogaty wybór dań kuchni regionalnej i europejskiej. Warto dodać, że w trakcie posiłków można rozkoszować się widokiem pięknego ogrodu za przeszklonymi ścianami.

Na terenie obiektu znajduje się plac zabaw dla dzieci, ścieżka zdrowia, boisko do gry w koszykówkę oraz miejsce na ognisko. Przy większej liczbie chętnych możliwe jest zaaranżowanie strzelnicy, ścianki wspinaczkowej czy miniboiska piłkarskiego.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Zamek kapituły Warmińskiej w Olsztynie – to średniowieczna siedziba kapituły warmińskiej, obecnie zdobi olsztyńską starówkę.
  • Brama Górna – ostatnia zachowana z bram w murach obronnych Olsztyna.
  • Kanał Ostródzko-Elbląski – rozwiązanie techniczne unikalne w skali Europy. Kanał został zaprojektowany w XIX wieku przez Holendra Georga Jakoba Steenke. Przemyślny system śluz i pochylni niweluje 100-metrową różnicę wody. Ciekawą atrakcją jest rejs statkiem po trawie. Na kanale organizowane są także spływy kajakowe.
  • Skansen w Olsztynku – Muzeum Budownictwa Ludowego i park etnograficzny.

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.