Oferta online

115 zł

Wartość: 153 zł

Cena: 115 zł

Oszczędzasz: 25%

Oferta z: Polska Groupon

Poznań: pokój standard dla 1-3 osób w Dobranoc Apartamenty

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Warunki

  • * Obiekt nie posiada recepcji.W celu uzgodnienia szczegółów zameldowania należy wcześniej skontaktować się z obiektem jest to nie zbędne, aby otrzymać kod do otworzenia zamku wejściowego. Numer do kontaktu: 663 115 773 lub 61 63 93 049 * Cena jest za zakwaterowanie (pokój standard), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Warunki anulacji: możliwa do 14 dni przed przyjazdem. Rezerwacja dokonana mniej niż 14 dni przed przyjazdem nie podlega zwrotowi. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Brak opłaty klimatycznej. * Hotel jest odpowiedzialny przed kupującym wyłącznie za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH.

Opis szczegółowy

Apartamenty

Tuż obok Starego Rynku zlokalizowane są Dobranoc Apartamenty. Łącząc komfort, oryginalny design i nowoczesność, proponują wypoczynek w samym sercu Poznania.

Na gości czekają apartamenty i pokoje o specjalnie zaprojektowanym wystroju. Każdy posiada łazienkę i dostęp do Wi-Fi.

Na miejscu jest też kawiarnia i bistro oraz monitorowany parking, a goście mogą korzystać z map i przewodników.

Przykładowe atrakcje turystyczne:

  • Stary Rynek i ratusz ze słynnymi koziołkami – jest to jeden z najcenniejszych zabytków architektury renesansu w środkowej Europie i jeden z ładniejszych ratuszy w Polsce.
  • Bazylika Archikatedralna św. Piotra i Pawła – jest miejscem pochówku pierwszych polskich władców i domniemanym miejscem chrztu Mieszka I.
  • Zamek Królewski – najstarsza zachowana rezydencja królewska w Polsce. Jego początki sięgają XIII wieku.
  • Muzeum Broni Pancernej – można w nim podziwiać m.in. kolekcję 37 pojazdów wpisanych do Rejestru Zabytków Wielkopolski.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Pt, 27 Lip 2018 21:59:59 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj