Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Poznań: pokój standard przy Starym Rynku

Poznań: pokój standard dla 1-3 osób w Dobranoc Apartamenty

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

115 zł

Wartość: 153 zł

Cena: 115 zł

Oszczędzasz: 25%

Oferta z: Polska Groupon

Poznań: pokój standard dla 1-3 osób w Dobranoc Apartamenty

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Warunki

  • * Obiekt nie posiada recepcji.W celu uzgodnienia szczegółów zameldowania należy wcześniej skontaktować się z obiektem jest to nie zbędne, aby otrzymać kod do otworzenia zamku wejściowego. Numer do kontaktu: 663 115 773 lub 61 63 93 049 * Cena jest za zakwaterowanie (pokój standard), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Warunki anulacji: możliwa do 14 dni przed przyjazdem. Rezerwacja dokonana mniej niż 14 dni przed przyjazdem nie podlega zwrotowi. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Brak opłaty klimatycznej. * Hotel jest odpowiedzialny przed kupującym wyłącznie za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH.

Opis szczegółowy

Apartamenty

Tuż obok Starego Rynku zlokalizowane są Dobranoc Apartamenty. Łącząc komfort, oryginalny design i nowoczesność, proponują wypoczynek w samym sercu Poznania.

Na gości czekają apartamenty i pokoje o specjalnie zaprojektowanym wystroju. Każdy posiada łazienkę i dostęp do Wi-Fi.

Na miejscu jest też kawiarnia i bistro oraz monitorowany parking, a goście mogą korzystać z map i przewodników.

Przykładowe atrakcje turystyczne:

  • Stary Rynek i ratusz ze słynnymi koziołkami – jest to jeden z najcenniejszych zabytków architektury renesansu w środkowej Europie i jeden z ładniejszych ratuszy w Polsce.
  • Bazylika Archikatedralna św. Piotra i Pawła – jest miejscem pochówku pierwszych polskich władców i domniemanym miejscem chrztu Mieszka I.
  • Zamek Królewski – najstarsza zachowana rezydencja królewska w Polsce. Jego początki sięgają XIII wieku.
  • Muzeum Broni Pancernej – można w nim podziwiać m.in. kolekcję 37 pojazdów wpisanych do Rejestru Zabytków Wielkopolski.

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.